Uwaga na silny deszcz z burzami. IMGW wydało ostrzeżenia dla czterech województw

Pogoda w poniedziałek da się we znaki mieszkańcom województw opolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego. To właśnie w tych województwach o godz. 3 w nocy z niedzieli na poniedziałek będą obowiązywać ostrzeżenia I stopnia przed silnym deszczem z burzami.
Zobacz wideo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia związane z silnym deszczem z burzami dla województw opolskiego, śląskiego, małopolskiego oraz zachodnich powiatów woj. świętokrzyskiego. Ostrzeżenia obowiązywać będą od poniedziałku od godz. 3 do godz. 20.

Pogoda w poniedziałek

Z prognoz portalu Ventusky.com wynika, że deszcze i burze mogą w poniedziałek wystąpić również m.in. w województwie łódzkim oraz kujawsko-pomorskim. choć już nie o takim natężeniu, jak na południu.

Temperatura w poniedziałek 9 wrześniaTemperatura w poniedziałek 9 września Ventusky.com

Najcieplej w poniedziałek będzie na północnym wschodzie, gdzie termometry wskażą nawet 28 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na zachodzie - 14 stopni. Na południu i w centrum ok. 22 stopnie, na północy - ok. 18 stopni Celsjusza.

Więcej o:
Komentarze (7)
IMGW wydało ostrzeżenia dla czterech województw. Spodziewany jest silny deszcz z burzami
Zaloguj się
 • 11krzych

  Oceniono 7 razy 5

  Będzie burza, bo Paetzowi się wydłuża.
  Będzie i deszcz, bo Jędraszewskiemu też.

 • zmiescisz_sie

  Oceniono 7 razy 1

  Szukam miłego kulturalnego pana mieszkającego samotnie z kotem najlepiej z Żoliborza lub okolic i najlepiej miłośnika rodeo

 • t.t

  0

  Nie dla 4 województw, a dla 79 powiatów... IMGW wydaje ostrzeżenia z dokładnością do powiatów, są one publikowane w apce Ostrzegator.

 • madam.ichnik

  Oceniono 3 razy -1

  Deszczy, cywili i materacy pełno w redakcji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX