Kraków. Zaginęła 16-letnia Daryna Rokhmanova. Miała jechać na koncert do Pragi

Małopolska Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Daryny Rokhmanovej. 16-latka zaginęła ponad dwa tygodnie temu i wciąż nie ma z nią kontaktu.
Zobacz wideo

Daryna Rokhmanova opuściła miejsce zamieszkania 20 sierpnia. Z Krakowa miała udać się na koncert, który odbywał się w czeskiej Pradze. Do chwili obecnej nie wróciła do domu, a policji nie udało się jej znaleźć. 

Kraków. Zaginęła Daryna Rokhmanova. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Daryna Rokhmanova ma 16 lat. W dniu zaginięcia miała na sobie fioletową bluzkę z krótkim rękawem, długie czarne spodnie materiałowe ze ściągaczami na kostkach, buty Converse za kostkę oraz brązowy plecak skóropodobny, na szyi gruby srebrny łańcuch. Nastolatka mieszka w Krakowie. Ma 165 cm wzrostu, proste, ciemne włosy za ramiona oraz ciemne oczy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Krakowie pod nr tel. 12 615-29-12 lub 12 615-70-23. Aby przekazać służbom dane na temat Daryny Rokhmanovej, można skontaktować się z policją, dzwoniąc pod jeden z numerów alarmowych (112, 997) lub udając się na dowolny komisariat policji.

Więcej o: