Kraków. Zaginęła 16-letnia Daryna Rokhmanova. Miała jechać na koncert do Pragi

Małopolska Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Daryny Rokhmanovej. 16-latka zaginęła ponad dwa tygodnie temu i wciąż nie ma z nią kontaktu.
Zobacz wideo

Daryna Rokhmanova opuściła miejsce zamieszkania 20 sierpnia. Z Krakowa miała udać się na koncert, który odbywał się w czeskiej Pradze. Do chwili obecnej nie wróciła do domu, a policji nie udało się jej znaleźć. 

Kraków. Zaginęła Daryna Rokhmanova. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Daryna Rokhmanova ma 16 lat. W dniu zaginięcia miała na sobie fioletową bluzkę z krótkim rękawem, długie czarne spodnie materiałowe ze ściągaczami na kostkach, buty Converse za kostkę oraz brązowy plecak skóropodobny, na szyi gruby srebrny łańcuch. Nastolatka mieszka w Krakowie. Ma 165 cm wzrostu, proste, ciemne włosy za ramiona oraz ciemne oczy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Krakowie pod nr tel. 12 615-29-12 lub 12 615-70-23. Aby przekazać służbom dane na temat Daryny Rokhmanovej, można skontaktować się z policją, dzwoniąc pod jeden z numerów alarmowych (112, 997) lub udając się na dowolny komisariat policji.

Więcej o:
Komentarze (119)
Kraków. Zaginęła 16-letnia Daryna Rokhmanova. Miała jechać na koncert do Pragi
Zaloguj się
 • ben.zilbersztajn

  Oceniono 69 razy 51

  Zgodnie z zasadami transkrypcji z języka ukraińskiego uchwalonymi przez Radę Języka Polskiego nazwisko zaginionej powinno być zapisane jako Daryna Rochmanowa. Chyba że już jesteśmy jankeską kolonią i povinnishmy zapitsyvats' phonetitchn'e po angyelsku to tso sweeshymy.

 • sabaton128

  Oceniono 39 razy 21

  Wg tych "dziennikarzy" znani rosjanie to np. Gorbachov, Tolstoy albo Solzhenitsyn.

 • walkirrr

  Oceniono 18 razy 12

  Ogrodnik z samolotem w takich gustuje, u niego we wsi szukajcie

 • dziadekjam

  Oceniono 14 razy 12

  Takie akcje nają sens bezzwłocznie po zaginięciu.

 • boniface

  Oceniono 26 razy 10

  Zaginęło dziecko a wszelkiej maści buraczana brać rozpisuje się na temat sposobu pisowni imienia lub kiedy trzeba było zgłosić zaginięcie.

 • parapsychopatolog

  Oceniono 8 razy 6

  Ale z tego wynika, że do Pragi dotarła i po prostu jeszcze nie wróciła. Raczej w tamtych okolicach jej należy szukać.

 • lolek_do_kfadratu

  Oceniono 11 razy 5

  Trzeba sprawdzić czy nie ma jej w Zameczku pod Rzeszowem

 • andrzej.bak

  Oceniono 29 razy 5

  Ci co na tym forum kpią sobie z tego wydarzenia, nie są tak po prostu obrzydliwi. Wasze komentarze świadczą o tym co jest oczywiste. W takich krajach jak Polska ewolucja homo sapiens do końca się nie udała. Pomimo prób, ani oświecenie , ani chrześcijaństwo się nie przyjęło. Za to powstały takie pseudoludzkie twory jak wy, które potrafią tylko niszczyć, obrzygiwać swymi intelektualnymi fekaliami. Ale macie do tego prawo, w końcu wychowaliście się w Polsce....kraju niewolników.

 • siekier35

  Oceniono 12 razy 4

  skończcie pie...ć
  to dziecko któremu może stać się krzywda
  a siedząc i pierdząc przed monitorem nikomu nie pomożecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX