Białystok. Zasnął w toalecie w Kauflandzie, wypuścili go pracownicy. Dwa dni później

W Białymstoku na pracowników sanitarnych rozpoczynających poniedziałkową zmianę w Kauflandzie czekała nie lada niespodzianka. Gdy weszli do ubikacji, znaleźli w niej zamkniętego od prawie dwóch dni mężczyznę.

Okazało się, że mężczyzna wszedł do toalety w sobotę wieczorem, na krótko przed zamknięciem białostockiego sklepu, by wypić kupiony wcześniej alkohol. Daria Tworek z biura prasowego Kaufland Polska w rozmowie z "Kurierem Porannym" wyjaśniła, że ubikacje są sprawdzane przed zamknięciem sklepów, co oznacza, że mężczyzna wszedł do toalety już po kontroli.

Białystok. Wypił alkohol w sklepowej toalecie i zasnął. Wyszedł dwa dni później

Po wypiciu trunku mężczyzna zasnął i obudził się dopiero w niedzielę. Zdał sobie sprawę, że sklep jest zamknięty i w obawie przed konsekwencjami postanowił przeczekać w toalecie aż do otwarcia sklepu. Nie miał przy sobie telefonu, więc nie mógł powiadomić innych osób.

Ostatecznie mężczyzna opuścił sklep dopiero w poniedziałek po tym, jak o godzinie 5 do sklepu wkroczyła ekipa sprzątająca. Gdyby mężczyzna postanowił wcześniej opuścić sklep za pomocą drzwi ewakuacyjnych, uruchomiłby alarm, który skutkowałby przyjazdem ochrony. Przedstawicielka sklepu zapewnia jednak, że mężczyzna nie zostałby pociągnięty do odpowiedzialności, bo nie doszło ani do kradzieży, ani do zniszczenia mienia. - Nie skorzystał z tego rozwiązania, ponieważ jak przyznał pracownikowi sklepu, wstydził się zaistniałej sytuacji, za spowodowanie której przeprosił - powiedziała Tworek.

Więcej o:
Komentarze (100)
Białystok. Zasnął w toalecie w Kauflandzie, wypuścili go pracownicy. Dwa dni później
Zaloguj się
 • ubrana_prawda

  Oceniono 62 razy 58

  Alkoholik z klasą. Nie zdemolował, nie nabrudził, niczego nie ukradł, przeprosił. Kaufland powinien mu sprezentować kosz z trunkami w podzięce.

 • rejestr_przesuwny

  Oceniono 52 razy 50

  Weekend w toalecie-spokój ,cisza,medytacja.Jest to jakiś sposób na życie.

 • nicpon007

  Oceniono 36 razy 36

  Dobrze, że nie zasnął w wigilię. Święta w toalecie w Kauflandzie - bezcenne.

 • beetle83

  Oceniono 25 razy 23

  Grunt, że się wstydzi, znam takich co byli by z siebie dumni.
  Mocny news tak swoją drogą ;-)

 • safelogica

  Oceniono 21 razy 21

  Przynajmniej wytrzeźwiał solidnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX