Pogoda na dziś - środa 4 września. Dziś w prawie całej Polsce zapowiadane są duże rozpogodzenia

Pogoda na dziś - środa 4 września. Dziś w kraju termometry pokażą od 20 stopni w województwach na południowym zachodzie kraju, do maksymalnie 24 stopni w centrum i na zachodzie Polski. W nocy temperatura spadnie do 14, a miejscami nawet do 7 stopni.
Zobacz wideo

Synoptycy prognozują na dziś większe zachmurzenie jedynie na zachodzie i północy kraju. W pozostałych regionach należy spodziewać się większych rozpogodzeń i sporej dawki słońca.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 20 do 24 stopni

Dziś najniższa temperatura maksymalna zapowiadana jest w Rzeszowie, Kielcach i Katowicach, gdzie będzie 20 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest w województwie małopolskim. Najwyższą temperaturę, 24 stopnie, pokażą termometry w województwach lubuskim, dolnośląskim, mazowieckim i kujawsko-pomorskim. W Szczecinie, Olsztynie, Lublinie, Opolu i Poznaniu będzie 23 stopni. W pozostałych regionach 22 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 7-14 stopni.

Pogoda na dziś - 4 września.Pogoda na dziś - 4 września. gazeta.pl

Opady. W większości kraju spore rozpogodzenia

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże jedynie w województwach dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. Na północy dodatkowo możliwe także przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach większe rozpogodzenie i duże szanse na słońce. Synoptycy prognozują wiatr słaby i umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: