Krzysztof K. poszukiwany ws. zabójstwa w Zadowicach. Na twarzy ma charakterystyczny tatuaż

Krzysztof K. jest poszukiwany w związku z zabójstwem na fermie drobiu we wsi Zadowice w Wielkopolsce. 34-letni gospodarz został śmiertelnie postrzelony 2 września we wczesnych godzinach porannych.
Zobacz wideo

Policjanci z Komendy Miejskiej w Kaliszu proszą o pomoc wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące obecnego miejsca pobytu Krzysztofa K. 53-letni mężczyzna jest poszukiwany w związku ze śmiercią właściciela fermy drobiu we wsi Zadowice w województwie wielkopolskim. Jak wcześniej informowaliśmy, 34-latek został zastrzelony 2 września około godziny 9.00 rano we własnym gospodarstwie.

Policja szuka Krzysztofa K. Ma na twarzy charakterystyczny tatuaż

Poszukiwany Krzysztof K. ma na twarzy tatuaż - to napis "Kocham cię Beatko".

Był pracownikiem sezonowym na fermie drobiu należącej do zastrzelonego gospodarza. Zgodnie z policyjnymi informacjami, poszukiwany w czasie zajścia ubrany był w sięgające do kolan niebiesko-białe spodnie, niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz czerwone buty.

Sprawca zabójstwa miał zastrzelić 34-letniego właściciela fermy drobiu, a następnie porzucić pistolet, z którego padł śmiertelny strzał i uciekł w pobliskie pole kukurydzy.

Policja publikuje teraz wizerunek Krzysztofa K. i apeluje: "Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112".

Więcej o: