Dolnośląskie. Wypadek w miejscowości Miłków. Samochód wpadł do rzeki. Kierowca nie żyje

Wypadek, do którego doszło w niedzielę w Miłkowie (Dolnośląskie) okazał się śmiertelny dla kierowcy mercedesa. Samochód z niewyjaśnionych powodów zjechał na pas zieleni i wpadł do rzeki. Ucierpiała też 43-letnia pasażerka.
Zobacz wideo

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni obywatel Niemiec, który podróżował z 43-letnią pasażerką z nieustalonych przyczyn zjechał na pas zieleni, a następnie wpadł do koryta rzeki – powiedziała mediom podinsp. Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Wypadek na drodze z Karpacza do Jeleniej Góry

Samochód, za kierownicą którego siedział obywatel Niemiec, wpadł do rzeki tak nieszczęśliwie, że przeprowadzający akcję ratunkową strażacy musieli zbudować zejście do rzeki, aby dostać się do wraku Mercedesa. Wyciągnięto z niego dwójkę pasażerów oraz uwięzionego w pojeździe psa.

 

Niestety kierowca nie przejawiał oznak życia, gdy służby dotarły na miejsce zdarzenia. Jego reanimacja nie przyniosła skutku. 43-letnia pasażerka została odwieziona do szpitala z licznymi obrażeniami.

- Wyjaśniamy wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia - podkreśla podinsp. Bagrowska.

Na miejscu wypadku obecna była policja, prokurator oraz straż pożarna.

Więcej o:
Komentarze (15)
Dolnośląskie. Wypadek w miejscowości Miłków. Samochód wpadł do rzeki. Kierowca nie żyje
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 6

  "Ofiarą był 41 letni obywatel Niemiec"....
  No to coś wam powiem: otóż czy wiecie, ILU "niemców" wyjechało z tych wsi w ciągu ostatnich 40 lat? Poznać ich łatwo, bo po przekroczeniu terytorium Polski, błyskawicznie "urywają" się z łańcucha i rozpoczynają jazdę "po polsku". Ale w przypadku zatrzymania, NATYCHMIAST "zapominają" polskiego i odgrywają cyrk, pokazując policjantom na migi, że mandat w wysokości 20 euro to dla nich majątek...

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  Rozumiem, ze jesli Polak to byl niewinny ale Niemiec to co innego.

 • lukask73

  Oceniono 7 razy -3

  Redaktor nie wie, co pisze. Po prostu górska rzeka jak to górska rzeka płynie w głębokim korycie obudowanym pionowymi kamiennymi ścianami. Latem lustro wody jest 2-3 metry poniżej krawędzi tych ścian.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 10 razy -6

  Jeden Niemiec u nas. Dwoch Polakow u nich. Wygrywaja.

 • dziadekjam

  Oceniono 20 razy -16

  Gdyby był starszy, to można by przypuszczać, że ostatni raz po Polsce podróżował "Tygrysem" i ten styl jazdy wspomnienie miejsca mu przywróciło..:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX