Wielkopolska. Zabójstwo na fermie w Zadowicach. Zastrzelił pracodawcę i uciekł w pole kukurydzy

Tragedia na fermie drobiu we wsi Zadowice (Wielkopolska). Pracownik sezonowy miał tam zastrzelić właściciela gospodarstwa, a następnie zbiec z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.
Zobacz wideo

Jak informuje RMF FM, do śmiertelnego postrzelenia na fermie drobiu w Zadowicach doszło dziś ok. godziny 9:00. Pracownik sezonowy miał tam zastrzelić 34-letniego właściciela fermy. Z medialnych doniesień wynika, że napastnik porzucił pistolet, z którego oddał śmiertelny strzał, po czym uciekł w pobliskie pole kukurydzy. 

Zadowice. Nieoficjalnie: Sprawca strzelaniny to 45-latek, który mieszkał na terenie fermy

Portal faktykaliskie.pl informuje nieoficjalnie, że sprawcą może być 45-letni mężczyzna, który mieszkał w jednym z budynków gospodarczych na terenie fermy. Miał się tam przeprowadzić wraz z rodziną 34-latka, który niedawno kupił gospodarstwo w Zadowicach.

Policja szuka mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pracuje także prokurator z Ostrowa Wielkopolskiego. Aby znaleźć podejrzanego, służby korzystają m.in. z psów tropiących oraz śmigłowca. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przebieg wydarzeń.

Więcej o: