Wypadek w Boguchwale. Na DK 19 zapaliła się cysterna. Prawdopobonie uderzył w nią piorun

W mieście Boguchwała koło Rzeszowa (woj. podkarpackie) na drodze krajowej nr 19 zapaliła się cysterna wypełniona lepikiem asfaltowym. Droga, na której doszło do zdarzenia, jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd.
Zobacz wideo

Jak informuje portal nowiny24.pl, na drodze krajowej nr 19 na granicy Rzeszowa i Boguchwały zapaliła się cysterna z lepikiem asfaltowym. Do wypadku doszło po godzinie 4:00. Wszystko wskazuje na to, że pojazd zajął się ogniem na skutek uderzenia pioruna.

Z doniesień RMF FM wynika, że samochód wypadł z drogi, a kierowca samodzielnie wyszedł z palącej się kabiny. Prowadzący pojazd został przetransportowany do szpitala.

Wypadek w Boguchwale. DK 19 została zablokowana, kierowcy muszą jechać objazdem

Na miejscu zdarzenia pracują służby - straż pożarna, policja i pogotowie. DK 19 została zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policja kieruje samochody na objazd prowadzący przez miejscowość Racławówka.

Wypadek z udziałem cysterny w miejscowości Boguchwała spowodował liczne utrudnienia (zdjęcie ilustracyjne)Wypadek z udziałem cysterny w miejscowości Boguchwała spowodował liczne utrudnienia (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Google Maps (zdjęcie ilustracyjne)

Więcej o: