Pogoda na dziś - poniedziałek 2 września. Deszczowy początek nowego tygodnia

Pogoda na dziś - poniedziałek 2 września. Według prognoz synoptyków w poniedziałek zapowiadany jest deszcz i lokalne burze w całej Polsce. Większe rozpogodzenia tylko na Mazowszu i Lubelszczyźnie.
Zobacz wideo

Mimo deszczu poniedziałek będzie jeszcze ciepłym dniem. W całej Polsce zapowiadanych jest maksymalnie od 18 do 31 stopni. W kolejnych dniach będzie już nieco chłodniej.

Temperatura. Duże różnice temperatur: od 18 do 31 stopni

Najniższa temperatura w poniedziałek zapowiadana jest dla województwa lubuskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie będzie maksymalnie 18 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Szczecinie i Gdańsku. Najwyższa temperatura, 31 stopni, prognozowana jest dla Lublina. W Warszawie, Kielcach, Krakowie, Rzeszowie i Białymstoku będzie do 29 stopni. W pozostałych regionach od 21 do 24 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 2 września.Pogoda na dziś - poniedziałek 2 września. gazeta.pl

Opady. Synoptycy przewidują na dziś deszcz w całym kraju

Dziś w całej Polsce zapowiadane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Większe rozpogodzenia jedynie w województwach mazowieckim i lubelskim. W każdym regionie mogą pojawić się dziś przelotne opady deszczu. Dodatkowo burze prognozowane są dla województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego i podlaskiego. W Białymstoku możliwe także burze z gradem.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: