Szczecin: Mężczyzna nagrywał dziecko w autobusie. Miał przy sobie materiały pedofilskie

W ubiegłą niedzielę w jednym ze szczecińskich autobusów miejskich mężczyzna nagrywał dziecko telefonem. Zaniepokojeni pasażerowie wezwali policję. Okazało się, że słusznie, bo mężczyzna był w posiadaniu dziecięcej pornografii.

O niepokojącej sytuacji, do której doszło w autobusie miejskim w Szczecinie, pisze portal wszczecinie.pl. Policja potwierdziła, że zatrzymano mężczyznę, który nagrywał telefonem jedno z dzieci, które podróżowały autobusem. 

- W niedzielę otrzymaliśmy zgłoszenie, że nieznany mężczyzna ukradkiem nagrywa dziecko telefonem w autobusie komunikacji miejskiej. Zdarzenie zostało zgłoszone przez pasażerów i potwierdzone przez innych świadków - powiedział Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Szczecin: Policja wystąpiła o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny, który posiadał materiały pedofilskie

Kiedy policja przeszukała zatrzymanego mężczyznę, okazało się, że miał on materiały o charakterze pedofilskim. Został zatrzymany, a policja wystąpiła o jego trzymiesięczny areszt. Sprawę zatrzymanego w autobusie mężczyzny ma prowadzić Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście. Portal fakt.pl przypomina, że w ostatnim czasie w Szczecinie miało miejsce kilka zdarzeń o charakterze pedofilskim. W czerwcu mężczyzna onanizował się przed dziećmi na kąpielisku Dziewoklicz, a miesiąc później zatrzymano mężczyznę, który zbliżał się do dzieci na kąpielisku Arkonka.

>> W autobusie krakowskiej komunikacji miejskiej grupa pseudokibiców zaatakowała nastolatków. W ruch poszły maczety i gaz pieprzowy. Policja aresztowała sprawców:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (119)
Szczecin: Mężczyzna nagrywał dziecko w autobusie. Miał przy sobie materiały pedofilskie
Zaloguj się
 • westgreg

  Oceniono 47 razy 31

  Podziękowania dla pasażerów, którym nie było wtedy wszystko jedno.

 • druga_wieza

  Oceniono 32 razy 22

  Nagrywał dziecko?
  A to jest nielegalne? Bo wszędzie mamy monitoring, który nagrywa również dzieci. Należy założyć że w autobusie dziecko było ubrane.
  A jeśli ktoś filmuje ciekawe otoczenie, przykładowo krakowski rynek, lub wyjątkowo brudny autobus, to co z dziećmi w tle?
  Gorzej: wczoraj tu pisali o zdjęciu NAGIEGO DZIECKA zrobionym bez pytania o zgodę! Chodziło o dziecko na nocniku w jakiejś knajpie w Polsce. Można tak?

  Najgorzej jest z pedofilami. Oni mają kosmate myśli, nawet jeśli rewizja nie wykaże żadnych zdjęć.

  Do debili: nie jestem wielbłądem.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 29 razy 19

  "miesiąc później zatrzymano mężczyznę, który zbliżał się do dzieci na kąpielisku Arkonka"
  Na jaką odległość mężczyźni mogą zbliżać się do dzieci bez narażania się na aresztowanie? Pytam z ciekawości, bo mnie akurat te ograniczenia nie dotyczą.

 • pan.szklanka

  Oceniono 23 razy 13

  Proszę nie pisać, że ksiądz. Widział ktoś księdza podróżującego autobusem?
  Nie każdy pedofil jest księdzem. Tak jak nie każdy prostokąt jest kwadratem. W drugą stronę owszem.

 • iberka

  Oceniono 18 razy 12

  A mamusie na IG nadal wrzucają zdjęcia gdzie "urocze fałdeczki, dupeczki" ich dzieci aż biją po oczach :(.

 • yoonac

  Oceniono 26 razy 12

  Przynajmniej trafi do pierdla a nie przeniosą go na inną parafię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX