Szczecin: Mężczyzna nagrywał dziecko w autobusie. Miał przy sobie materiały pedofilskie

W ubiegłą niedzielę w jednym ze szczecińskich autobusów miejskich mężczyzna nagrywał dziecko telefonem. Zaniepokojeni pasażerowie wezwali policję. Okazało się, że słusznie, bo mężczyzna był w posiadaniu dziecięcej pornografii.

O niepokojącej sytuacji, do której doszło w autobusie miejskim w Szczecinie, pisze portal wszczecinie.pl. Policja potwierdziła, że zatrzymano mężczyznę, który nagrywał telefonem jedno z dzieci, które podróżowały autobusem. 

- W niedzielę otrzymaliśmy zgłoszenie, że nieznany mężczyzna ukradkiem nagrywa dziecko telefonem w autobusie komunikacji miejskiej. Zdarzenie zostało zgłoszone przez pasażerów i potwierdzone przez innych świadków - powiedział Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Szczecin: Policja wystąpiła o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny, który posiadał materiały pedofilskie

Kiedy policja przeszukała zatrzymanego mężczyznę, okazało się, że miał on materiały o charakterze pedofilskim. Został zatrzymany, a policja wystąpiła o jego trzymiesięczny areszt. Sprawę zatrzymanego w autobusie mężczyzny ma prowadzić Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście. Portal fakt.pl przypomina, że w ostatnim czasie w Szczecinie miało miejsce kilka zdarzeń o charakterze pedofilskim. W czerwcu mężczyzna onanizował się przed dziećmi na kąpielisku Dziewoklicz, a miesiąc później zatrzymano mężczyznę, który zbliżał się do dzieci na kąpielisku Arkonka.

>> W autobusie krakowskiej komunikacji miejskiej grupa pseudokibiców zaatakowała nastolatków. W ruch poszły maczety i gaz pieprzowy. Policja aresztowała sprawców:

Zobacz wideo
Więcej o: