Wielkopolska: 25-letni wędkarz napił się "wody" z butelki. Od kilku dni jest nieprzytomny

25-latek łowił ryby nad stawem we Wronowie (woj. wielkopolskie). Kiedy zachciało mu się pić, złapał leżącą nieopodal butelkę i napił się z niej, myśląc, że przezroczysta ciecz to woda. Płyn okazał się niebezpieczną substancją, która poparzyła mężczyźnie drogi oddechowe i przewód pokarmowy.
Zobacz wideo

25-latka, który potrzebował pomocy, zauważył jego kolega wracający ze sklepu. Mężczyzna wezwał pogotowie i na miejscu zainterweniował Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna. Kiedy medycy dotarli do wędkarza, mężczyzna był przytomny, ale miał problemy z oddychaniem - podaje ostrow24.tv.

Wronów. Nieoficjalnie: Wędkarz, który wypił tajemniczą substancję, jest w stanie krytycznym

Po przeprowadzeniu badań i wdrożeniu czynności ratunkowych do Wronowa wezwano śmigłowiec LPR. 25-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Kaliszu, a następnie do szpitala w Poznaniu, gdzie przebywa do dziś. Mężczyzna ma poparzone drogi oddechowe i przewód pokarmowy. Dziennikarze tvn24.pl dowiedzieli się nieoficjalnie, że stan wędkarza jest krytyczny. Od blisko tygodnia jest nieprzytomny. 

Wciąż nie wiadomo, co znajdowało się w 1,5-litrowej butelce, z której napił się 25-letni wędkarz. Służby zabezpieczyły ją i przekazały do laboratorium. Policja przekazała mediom, że jeden z pracowników pogotowia powąchał ciecz i poczuł zapach stężonego kwasu octowego.

Więcej o:
Komentarze (186)
Wielkopolska: 25-letni wędkarz napił się "wody" z butelki. Od kilku dni jest nieprzytomny
Zaloguj się
 • pako19

  Oceniono 95 razy 71

  Z taką głupotą to i tak dziw że dożył 25 lat. Jedni idioci maszerują na szczyt słysząc grzmoty inni piją nieznaną ciecz z butelki. Pogratulować!

 • sabaton128

  Oceniono 60 razy 48

  Pic z otwartej butelki znalezionej gdzieś na dworze? To naprawde trzeba być idiotą.

 • qwertura

  Oceniono 44 razy 40

  Od tygodnia człowiek leży nieprzytomny, jest w stanie krytycznym, i jeszcze nikt nie zbadał cieczy, która spowodowała ten stan??? W sumie jakaś logika w tym jest, bo jak pacjent umrze, to badanie cieczy będzie na zlecenie prokuratora, czyli z innego funduszu niż NFZ.

 • remislanc

  Oceniono 43 razy 37

  " Kiedy zachciało mu się pić, złapał leżącą nieopodal butelkę i napił się z niej, myśląc, że przezroczysta ciecz to woda"
  Nie wierzę...

 • berek-oberek

  Oceniono 43 razy 33

  Oto skutki zawierania przypadkowej znajomości z nieznajomą butelką podczas wędkowania.

 • kkrispl

  Oceniono 26 razy 24

  Jeszcze rozumiem jak by podłożyli, ale pić nieznane byle co, ot tak sobie z brzegu???
  Dziwny gość, ale zgagi już nie będzie miał. Może pijany był, bo nikt normalny tak z ziemi nie chleje...
  Szkoda go ale faktycznie Darwin się należy....

 • chimi-churi

  Oceniono 16 razy 16

  Zespół ratowniczy z Krotoszyna zabłądził i wylądował w województwie lubelskim. A potem wszyscy zdziwieni, że na karetkę trzeba godzinami czekać.

 • patriot.wr

  Oceniono 21 razy 15

  Napił sie we Wronowie (woj. lubelskie)., a pomocy udzielał Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna.
  Z Lublina byłoby blizej!
  Oj gluptaki redachtory!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX