Piaseczno. Zaginęła 18-letnia Marta Wosik. Ma zdiagnozowaną chorobę Aspergera

Policjanci z Piaseczna poszukują 18-letniej Marty Wosik, mieszkanki Zalesia Górnego (woj. mazowieckie). Nastolatka zaginęła w poniedziałek 26 sierpnia, po raz ostatni widziano ją na ul. Pomorskiej w Piasecznie. Dziewczyna ma zdiagnozowaną chorobę Aspergera.
Zobacz wideo

Poszukiwaniami Marty Wosik zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna. W miniony poniedziałek zaginiona 18-latka wyszła z domu w Zalesiu Górnym. O godzinie 18.00 miała uczestniczyć w zajęciach sportowych w klubie Pole Dance w Józefosławiu, ale na nie nie dotarła. Jak informuje na Facebooku ojciec dziewczyny, Piotr Wosik, Marta nie logowała się na swoim telefonie od godziny 17:12. Od tamtej pory nie udało się z nią skontaktować.

Policja z Piaseczna poszukuje Marty Wosik. Służby proszą o pomoc

Marta Wosik ma 160 cm wzrostu, waży 48 kg. W chwili zaginięcia miała na sobie czarne spodnie i różową koszulkę z krótkim rękawem, na której widniał czarny kwiatek i napis - prawdopodobnie "Stay with me". 18-latka miała na nogach różowe buty sportowe. Marta ma zdiagnozowaną chorobę Aspergera -  całościowe zaburzenie rozwoju, które mieści się w spektrum autyzmu

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Marty Wosik lub mające wiedzę na temat zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostka policji na terenie całego kraju.

Więcej o: