Piotr Woźniak-Starak i śledztwo w sprawie jego śmierci. Prokuratura: "Pochowajmy go w spokoju"

Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany 30 sierpnia w miejscowości Fuleda. Prokuratura wstrzymuje się od przekazywania informacji na temat śmierci producenta filmowego. W odpowiedzi na pytanie, z czego to wynika, odpowiedziała: "Pochowajmy go w spokoju".

O tym, że prokuratura nie udziela informacji na temat zgonu znanego producenta filmowego informuje Radio ZET. Dziennikarze mieli usłyszeć od rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztofa Stodolnego, że kolejne informacje zacznie przekazywać "bliżej piątku". 

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina prosi, aby nie przynosić kwiatów

Piątek 30 sierpnia to dzień, na który zaplanowano pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. W czwartek o godz. 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1 odbędzie się msza żałobna, a w piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zaapelowała, by po mszy nie składać kondolencji. Poprosiła także, aby zamiast kwiatów wesprzeć datkiem Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Edukidsmed" lub Fundację Pegasus zajmującą się porzuconymi zwierzętami.

>>W pięknych słowach Piotra Woźniaka-Staraka wspomniał niedawno Edward Miszczak:

Zobacz wideo
Więcej o: