Magdalena Kralka dorobiła się na biznesie narkotykowym. "Pieniędzy było tyle, że stały na paletach"

Policja poszukuje Magdaleny Kralki, 30-latki, która miała kierować narkotykowym gangiem z Krakowa. Udaje jej się ukrywać prawdopodobnie dzięki pieniądzom, które zarobiła prowadząc nielegalny biznes. - Było ich tyle, że stały na paletach - opowiada dziennikarz Szymon Jadczak w TVN 24.

Magdalena Kralka, 30-latka poszukiwana m.in. czerwoną notą Interpolu, podejrzana jest o kierowanie narkotykowym gangiem. O tym, jak to się stało, że stała się liderką grupy przestępczej opowiadał dziennikarz Szymon Jadczak w TVN 24

Magda Kralka dorobiła się na narkotykach. "Pieniądze leżały na paletach"

30-latka miała przejąć interes po swoim partnerze, Mariuszu Z. należącym do grupy pseudokibiców związanych z klubem piłkarskim Cracovia. W 2017 roku został on zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Kobieta miała nie brać udziału w działaniach kiboli, a zarządzać "biznesową odnogą kibolskiego gangu".

Prawdopodobnie udaje jej się skutecznie ukrywać przez policją, dzięki pieniądzom, które zarobiła. - Jeden z ludzi, który zna tych braci i był w domu u Magdy, opowiadał mi, że tam pieniądze stały na paletach. Oni już nie wiedzieli, co z tymi pieniędzmi zrobić - opowiadał Szymon Jadczak. - (Magda) ma ogromne środki, właściwie nieograniczone. Mając takie pieniądze można się ukrywać - dodał.

Wobec kobiety wydano Europejski Nakaz Aresztowania

Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie wydał za Magdaleną Kralką list gończy. Kobieta ścigana jest także na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Jej sprawa otrzymała czerwoną notę Interpolu, co oznacza, że jest uważana za niebezpiecznego przestępcę. Podejrzewana jest o kierowanie grupą przestępczą i powiązania mające na celu popełnianie przestępstw. 

Magdalena Kralka ma 30 lat i około 172 centymetrów wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma długie proste włosy koloru blond i zielone oczy. Ostatnio zamieszkiwała w Krakowie. Policjanci ostrzegają, że ukrywanie poszukiwanej lub udzielenie pomocy w ucieczce grozi karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

Informacje na temat miejsca przebywania poszukiwanej należy przekazywać KWP Kraków Sekcji ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Zgłoszenia można zostawiać pod numerami telefonów: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448. Podano także kontakt do oficera dyżurnego: 12 61 55 510 i dyzurni@malopolska.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Więcej o:
Komentarze (281)
Magdalena Kralka dorobiła się na biznesie narkotykowym. "Pieniędzy było tyle, że stały na paletach"
Zaloguj się
 • trollzinternetu

  Oceniono 177 razy 139

  Ten artykuł jest typowo antypolski. Jak wiadomo ta kobieta jest przywódcą grupy patriotycznej z Krakowa. Mam nadzieję, że prokurator i prezydent już wkrótce oczyszczą ją z zarzutów. No i dostanie order Orła Białego, bo jej się po prostu to należy, oraz 1 miejsce na liście PiS w najbliższych wyborach do sejmu.

 • zelenyles

  Oceniono 84 razy 74

  a może dać jej jakąś fuchę u Glapińskiego, dobra jest i wcale nie gorsza urodą od jego asystentek hehehe

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 69 razy 53

  Popełniła podstawowy błąd. Tak jak facet, który się dobiera do dzieci, a nie zadbał o święcenia kapłańskie. Pani Magdalena powinna się zainteresować parę lat temu przystąpieniem do partii politycznej i dziś byłaby nietykalna.

 • year68

  Oceniono 43 razy 41

  Niech przekaże jedną kostkę na Caritas i może czuć się bezpiecznie, aby tylko nie udzielała wywiadów po telewizjach, a za pół palety to nawet prezydent ją ułaskawi przed wyrokiem.

 • strange_email

  Oceniono 48 razy 38

  Czyli mamy polską wersję Escobara. Pieniądze na paletach.. 1 europaleta w $1 banknotach to jakieś milion dolców. Czyli ta panna powinna mieć kilkadziesiąt lub kilkaset milionów złotych zakładając, że owych paletach były nominały większe niż 10 PLN i, jak mówi tekst, palet było więcej niż jedna.
  Moim zdaniem bullshit.

 • darcys44

  Oceniono 27 razy 27

  Jak to się dzieje że nawet aresztowanie prowodyra nie likwiduje "działalności" takich grup ? Po prostu "interes" przejmuje konkubina. Państwo "silne" przeciwko obywatelowi - spolegliwe dla grup przestępczych ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX