Żnin. Ludzki płód znaleziono na trawniku przy urzędzie skarbowym. Sprawę bada prokuratura

Jeden z mieszkańców miejscowości Żnin w województwie kujawsko-pomorskim znalazł na publicznym trawniku ludzki płód. Sprawą zajęła się prokuratura. Przeprowadzone zostaną badania DNA, które pozwolą ustalić matkę.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w środę 21 sierpnia po godzinie 20.00. Jak informuje "Gazeta Pomorska", jeden z mieszkańców Żnina, przechodząc obok trawnika koło urzędu skarbowego, zauważył ludzki płód. Powiadomił o tym policję, która po przyjechaniu na miejsce potwierdziła podejrzenia przechodnia.

Zostaną wykonane badania DNA płodu

- Przeprowadzone na miejscu czynności nie pozwoliły na ujawnienie sprawcy lub sprawców tego czynu. Decyzją prokuratora, płód zabezpieczono, by przeprowadzić badania w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy - przekazał dziennikowi asp. sztab. Artur Kędzierski z KPP w Żninie.

Płód miał około 7-8 centymetrów, co oznacza, że była to wczesna ciąża. Jego sekcja nie została jeszcze przeprowadzona. Oprócz niej zostaną wykonane badania DNA, które pozwolą na ustalenie matki. 

Więcej o:
Komentarze (72)
Żnin. Ludzki płód znaleziono na trawniku przy urzędzie skarbowym. Sprawę bada prokuratura
Zaloguj się
 • aria.pura

  Oceniono 33 razy 27

  Ktoś w Żninie kwalifikuje się do Nobla - umie ustalić tożsamość matki, badając DNA płodu BEZ MATERIAŁU PORÓWNAWCZEGO.

 • ptakomysz

  Oceniono 34 razy 22

  Wyrobić mu dowód osobisty, wypłacić 500+,
  nadać imię.
  Ochrzcić i wpisać na listę wyborczą PiSu.

 • satur13

  Oceniono 29 razy 21

  Jeżeli kilkutygodniowym płodom na trawniku robi się badania DNA aby ustalić właścicielkę, to tego samego oczekuję w przypadku każdego kupska zostawionego przez właścicieli milusińskich sraluchów.

 • meki_majcher

  Oceniono 18 razy 14

  Polska to katolicki kraj, tu troszczy się i czci tylko życie poczęte. Życie które opuściło macicę przestaje mieć jakąkolwiek wartość, dlatego często znajduje się płody w śmietnikach. Matka, gdy już zostanie odnaleziona, powinna dostać mandat za wyrzucanie płodu w miejscu do tego nie przeznaczonym. I z Bogiem, po następną ciążę...

 • raknawspak

  Oceniono 20 razy 12

  Płód, nie płód... sprawdzić czy PIT wysłał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX