Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Tożsamość wyłowionego mężczyzny została zidentyfikowana

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Policja poinformowała, że tożsamość mężczyzny wyłowionego z jeziora Kisajno została zidentyfikowana. Na zlecenie prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
Zobacz wideo

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany był na jeziorze Kisajno w województwie warmińsko-mazurskim od 18 sierpnia. Jego ciało zostało zlokalizowane w czwartek rano. "W związku z tym, że tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowiono dziś z jez. Kisajno została potwierdzona, działania poszukiwawcze zostały zakończone" - informuje policja z Olsztyna.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Prokuratura zleci sekcję zwłok

Mł. asp. Rafał Jackowski z KWP Olsztynie przyznaje w rozmowie z Gazeta.pl że odnalezione ciało należy do 39-letniego mieszkańca Warszawy, którego poszukiwano od niedzieli. - Nad całością postępowania nadzór ma prokuratura, od niej zależy, jak dalej będą wyglądały czynności. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki - mówi. 

Swój komunikat wydała także prokuratura. "W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk" - czytamy. Jak dodają śledczy, po dokonaniu zewnętrznych oględzin, "na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej".

Więcej o: