Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Na miejscu pracują śledczy

Ze słów wiceministra spraw zagranicznych Jarosława Zielińskiego wynika, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Policja z prokuraturą przyznają, że płetwonurkowie zlokalizowali zwłoki poszukiwanego od niedzieli mężczyzny. Ok. godziny 12:00 policja i prokuratura potwierdziły tożsamość mężczyzny.

O tym, że odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka poinformował Jarosław Zieliński na Twitterze. Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie informuje Gazeta.pl, że płetwonurkowie "zlokalizowali ciało poszukiwanego od niedzieli mężczyzny". Obecnie na miejscu działania prowadzi prokuratura.

- Dzisiaj w godzinach rannych grupa płetwonurków w jeziorze Kisajno zlokalizowała ciało nieustalonej osoby. Aktualnie z udziałem prokuratora i policji przeprowadzane będą czynności zmierzające do identyfikacji zwłok - informuje nas z kolei Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Ok. godziny 12:00 policja i prokuratura potwierdziły tożsamość mężczyzny - to Piotr Woźniak-Starak.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak poszukiwany był od niedzieli 18 sierpnia. Około godziny 2 rano mężczyzna wypadł z motorówki, którą razem z 27-letnią kobietą pływał po jeziorze Kisajno na Mazurach. Od rana do późnego wieczora ratownicy przeszukiwali jezioro. 

Więcej o: