Piotr Woźniak-Starak zaginął pięć dni temu. MSWiA: Potwierdziły się najgorsze obawy

Ze słów wiceszefa MSWiA wynika, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. "Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym" - podał Jarosław Zieliński. Ok. godziny 12:00 policja i prokuratura potwierdziły tożsamość mężczyzny.

Informację o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka Jarosław Zieliński podał na Twitterze.

"Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym" - podał wiceminister MSWiA. Śledczy informują, że obecnie służby zmierzają do ustalenia tożsamości znalezionego ciała.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - wynika ze słów MSWiA

Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak poszukiwany był od niedzieli 18 sierpnia. Około godziny 2 rano mężczyzna wypadł z motorówki, którą razem z 27-letnią kobietą pływał po jeziorze Kisajno na Mazurach. Od rana do późnego wieczora ratownicy przeszukiwali jezioro. 

Prywatnie Piotr Woźniak-Starak to pasierb właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, syn restauratorki Anny Woźniak-Starak i mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek był także producentem filmowym oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Ukończył bostoński Emerson College na kierunku komunikacja, a także grafikę w Parsons School of Design w Nowym Jorku.

Więcej o: