Piła. Policja zatrzymała gościa weselnego. Był poszukiwany dwoma listami gończymi

49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi, z pewnością nie spodziewał się, że policja złapie go w tak nietypowej sytuacji. Mundurowi zatrzymali go, gdy bawił się na przyjęciu weselnym. Zadbali jednak o to, aby para młoda i inni goście nie przestraszyli się zaistniałą sytuacją.

49-latek został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Wyrzysku, Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Ujściu. Mężczyzna był poszukiwany od kilku miesięcy, bo miał trafić do zakładu karnego za popełnione wcześniej przestępstwa. 

Aresztowanie na weselu. Zatrzymany 49-latek zachował spokój

49-letniego przestępcę udało się ująć dzięki wysiłkom jednego z policjantów z Wyrzysku. W czasie wolnym od pracy funkcjonariusz ustalił, że poszukiwany mężczyzna będzie na przyjęciu weselnym. Kiedy udało się to potwierdzić, policjanci z Piły, Ujścia i Wyrzysku postanowili udać się na imprezę.

Przed godziną 22:00 funkcjonariusze policji weszli na salę, na której odbywało się wesele. Zadbali o to, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i wyprowadzili z imprezy poszukiwanego mężczyznę. Akcję ułatwiło spokojne zachowanie 49-latka. Zatrzymany spędzi w więzieniu kilka najbliższych lat.

>>> Nie wszyscy aresztanci zachowują się tak spokojnie. W USA zatrzymany mężczyzna uciekł z policyjnego garażu i ukrywał się przed policją przez dwa dni:

Zobacz wideo
Więcej o: