Częstochowa. 2-letnie dziecko wypadło z trzeciego piętra. Chłopca pilnował nietrzeźwy opiekun

Z okna jednego z bloków w Częstochowie wypadło dziecko. 2-latek spadł z trzeciego piętra. W chwili zdarzenia chłopcem miał zajmować się nietrzeźwy opiekun.

Jak informuje "Dziennik Zachodni" do wypadku doszło we wtorek 20 sierpnia w godzinach popołudniowych. Z okna jednego z bloków znajdującego się przy ulicy Ossowskiego w Częstochowie wypadło małe dziecko. 

Częstochowa. 2-latek wypadł z okna jednego z bloków w Częstochowie, jest w szpitalu 

Według ustaleń policji chłopiec wypadł z okna trzeciego piętra. Tego dnia dziecko przebywało pod opieką konkubenta matki: w chwili wypadku mężczyzna spał. Badanie alkomatem wykazało, że opiekun miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

2-latek miał wejść na parapet ze znajdującej się przy oknie wersalki. Następnie wypadł przez otwarte okno. Całe szczęście chłopiec upadł na trawę, która zamortyzowała upadek. Po zdarzeniu dziecko zostało przewiezione do szpitala, cały czas było przytomne.

>>>W Turcji w podobnej sytuacji dziecko uratował przechodzący mężczyzna. Po prostu poczekał na odpowiedni moment i je złapał, co doskonale widać na poniższym wideo:

Zobacz wideo