Pogoda na dziś - czwartek 22 sierpnia. Nadchodzą rozpogodzenia i większe ocieplenie

Pogoda na dziś - czwartek 22 sierpnia. Od czwartku w Polsce dominować będzie bardziej słoneczna i ciepła pogoda. Według wstępnych prognoz do końca tygodnia należy spodziewać się temperatur do nawet 31 stopni.
Zobacz wideo

Po deszczowych dwóch dniach meteorolodzy zapowiadają poprawę pogody. Niż, który przyniósł w środę intensywne opady deszczu, przesunął się poza granice Polski. Dzięki temu słoneczna i ciepła pogoda będzie nam towarzyszyć nawet do końca tygodnia.

Temperatura. Na zachodzie od 24 do 25 stopni

Synoptycy zapowiadają na dziś najniższą temperaturę w Gdańsku, Rzeszowie i Krakowie, gdzie będzie maksymalnie 21 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwach śląskim, lubelskim i podkarpackim. Najwyższa temperatura, od 24 do 25 stopni, czeka mieszkańców zachodnich regionów, a dokładniej województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. W pozostałych miejscach prognozowane są 23 stopnie.

Pogoda na dziś - czwartek 22 sierpnia.Pogoda na dziś - czwartek 22 sierpnia. gazeta.pl

Opady. Dziś czekają nas spore rozpogodzenia

W pierwszej części dnia meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie małe i umiarkowane. Dopiero pod wieczór więcej chmur pojawi się nad zachodnią Polską. Mimo wszystko w całym kraju pojawiać się będą duże rozpogodzenia. Praktycznie bezchmurne niebo przewidywane jest m.in. w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Niewielkie opady deszczu prognozowane są w Karpatach. W pozostałych regionach nie będzie padać. Wiatr na ogół słaby.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - czwartek 22 sierpnia. Nadchodzą rozpogodzenia i większe ocieplenie
Zaloguj się
  • mjuhbun

    Oceniono 3 razy 3

    ile ton warzyw i owoców w tym roku trafia na śmietnik z powodu drożyzny bo ludzie mniej kupują, a pośrednicy i sklepikarze narzucają za wysokie marże.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX