Ostrów Wielkopolski. Wypadek matki i syna. Jechali innymi samochodami, kobieta zmarła

Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie kolizji w Ostrowie Wielkopolskim, w której brali udział matka i syn. Każde z nich jechało do domu, prowadząc inny samochód. Ich drogi przecięły się jednak na skrzyżowaniu, na którym 59-latka wymusiła pierwszeństwo.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 17 czerwca na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Skorupki w Ostrowie Wielkopolskim. W chwili, gdy doszło do kolizji, zarówno 59-letnia matka, jak i jej 35-letni syn podróżowali w kierunku rodzinnego domu. Jechali jednak osobno i spotkali się na drodze. Z ustaleń policji wynika, że kobieta prowadząca samochód marki peugeot jechała drogą podporządkowaną i nie ustąpiła pierwszeństwa swojemu synowi, który jechał range roverem.

Kolizja na skrzyżowaniu w Ostrowie Wielkopolskim. 59-latka zmarła po dwóch miesiącach

W wyniku zdarzenia na skrzyżowaniu w Ostrowie Wielkopolskim kobieta odniosła poważne obrażenia. Reanimowano ją, a następnie przetransportowano do szpitala. Prawie dwa miesiące po kolizji kobieta zmarła. Jej pogrzeb odbył się w ubiegły poniedziałek.

Jak informuje tvn24.pl, Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim zadecydowała o umorzeniu postępowania w tej sprawie. Dlaczego? Zgodnie z Kodeksem karnym zdarzenie zostało zakwalifikowane nie jako wypadek a kolizja, ponieważ jedyną osobą poszkodowaną była sprawczyni zdarzenia.

>>>Jakie mogą być skutki wymuszenia pierwszeństwa? W Krakowie jeden z kierowców zaatakował taksówkarza kijem bejsbolowym:

Więcej o:
Komentarze (64)
Ostrów Wielkopolski. Wypadek matki i syna. Jechali innymi samochodami, kobieta zmarła
Zaloguj się
 • 19ikowal77

  Oceniono 31 razy 29

  Gdyby taki wątek był w jakimś serialu w TV, to by się wszyscy pukali w czoło, że scenarzystę poniosło, bo to niemożliwe...

 • do100jnik

  Oceniono 23 razy 21

  biedny chłopak, do końa życia będzie mu to chodzić po głowie

 • dziadekjam

  Oceniono 20 razy 16

  Przypomnę sytuację.
  Na skrzyżowaniu ulic Skorupki – Traugutta doszło do poważnego wypadku dwóch aut osobowych. Bezpośrednio po zdarzeniu reanimowano kobietę. W jej wyniku przywrócono tętno.
  Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 35-letni mężczyzna kierując Range Roverem zderzył się ze swoją matka, która kierowała Peugeotem. Straszna tragedia i pech. Range Rover był na głównej.
  Jak udało się nam ustalić, zarówno mężczyzna jak i jego matka otrzymali informację o zasłabnięciu „babci”. Oboje spieszyli się do rodzinnego domu. Kobieta w tym celu zwolniła się z pracy w urzędzie.
  ht.tps://www.ostrow24.tv/news/121682-wypadek-skorupki-traugutta-reanimacja-kobiety.html

 • eend

  Oceniono 12 razy 10

  Wyrazy współczucia, do końca życia zostanie mu obraz zmasakrowanej własnej matki .....

 • uzbadazbesta

  Oceniono 18 razy 8

  To są małe uliczki. Z jaką prędkością on musiał nimi jechać, żeby zderzenie miało takie skutki?

 • stefan99999

  Oceniono 7 razy 7

  "Wypadek matki i syna. Jechali innymi samochodami, kobieta zmarła"

  Czy to zdanie nie powinno brzmieć: "Jechali RÓŻNYMI samochodami"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX