Białystok. Kłótnia kierowców przerodziła się w strzelaninę. Ranny został mężczyzna

Przy ulicy Wincentego Pola na osiedlu Wygoda w Białymstoku doszło do strzelaniny. Według ustaleń funkcjonariuszy wywołana ona została przez kłótnię kierowców. Mężczyzna, który oddał strzały, został już zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie.

Jak podaje "Kurier Poranny" najprawdopodobniej przyczyną kłótni kierowców było zajechanie drogi przez jednego z mężczyzn. Do sytuacji doszło w poniedziałek 19 sierpnia około godziny 14 na osiedlu Wygoda w Białymstoku.

Strzelanina w Białymstoku. Kierowca najpierw zajechał drogę, a potem oddał strzał w kierunku drugiego mężczyzny

Sprzeczka nie zakończyła się jednak na wymianie zdań. W pewnym momencie kierowca, który zajechał drogę, oddał strzał w kierunku drugiego mężczyzny.

Według informacji "Gazety Wyborczej" zatrzymano już dwie osoby: 20-letniego mężczyznę i 16-letnią dziewczynę. Według wstępnych ustaleń to właśnie 20-latek był kierowcą pojazdu oraz to on oddał strzały w kierunku drugiego mężczyzny. Obecnie zatrzymany przebywa w areszcie. Z kolei 16-letnia pasażerka skierowana została do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze poszukują jeszcze jednego, trzeciego pasażera tego samochodu. Postrzelony kierowca obecnie przebywa w szpitalu. Policjanci nadal ustalają przebieg całego zajścia oraz udział poszczególnych osób w kłótni.

>>>Gniew kierowców czasami przybiera nieoczekiwane formy. W Krakowie taksówkarz, który miał nie ustąpić pierwszeństwa, został zaatakowany kijem bejsbolowym:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (159)
Białystok. Kłótnia kierowców przerodziła się w strzelaninę. Ranny został mężczyzna
Zaloguj się
 • james_peacock

  Oceniono 84 razy 60

  polaczki wstały z kolan i ruszyły w drogę.
  Ten kraj jest skazany na sukces.

 • saves

  Oceniono 54 razy 50

  Każde udowodnione wyjście z samochodu w celu "ukarania drugiego kierowcy", powinno być karane odebraniem prawka jazdy na trzy miesiące i skierowaniem na przymusowe badania psychiatryczne oceniające czy osoba może ponownie zasiąść za kółkiem. Skończą się szeryfowie wymierzający "sprawiedliwość".

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 56 razy 48

  Natychmiast zalegalizować broń (a może nawet zrobić BROŃ+ i rozdawać bezrobotnym za darmo), a nie będzie strzelanin! Czy jakoś tak, nie nadążam za tą korwinowsko-kukizowską logiką.

 • minkat

  Oceniono 37 razy 35

  dac Polako bron to bedzie jak w miami lat 80-tych, gdzie ofiary wypadkow drogowych (a nawet stluczek) najczesciej ginely od postrzalu.

 • jael53

  Oceniono 32 razy 28

  Patrioci ze ściany wschodniej. Rzeczywiście, brakuje tylko swobodnego dostępu do broni palnej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX