"Jeb** was! Kut*** do buzi!" - tak dzieci bojkotowa造 Marsz R闚no軼i w P這cku. "Polska wed逝g PiS-u"

Internet obiegaj kolejne nagrania, na kt鏎ych wida dzieci bior帷e udzia w bojkocie Marszu R闚no軼i w P這cku. "Jeb** was, peda造! Kut*** do buzi!" - krzycza這 w kierunku uczestnik闚 zgromadzenia kilku ch這pc闚, kt鏎zy zjawili si na kontrmanifestacji w asy軼ie doros造ch. "Co koszmarnego. Polska wedle PiS-u" - skomentowa pose Tomasz Cimoszewicz.
Zobacz wideo

W sobotę 10 sierpnia ulicami Płocka przeszedł pierwszy w historii miasta marsz równości. Parokrotnie próbowały go bojkotować grupy kontrmanifestantów, którzy rzucali w kierunku uczestników zgromadzenia jajkami i wykrzykiwali agresywne hasła. Interweniowała policja, a na płockim rynku doszło do przepychanek i bójki. 

Dzieci krzyczały "Jeb** was" na Marszu Równości. "Polska według PiS-u"

Jak wcześniej opisywaliśmy, w kontrmanifestacji wzięły udział również dzieci, które w asyście dorosłych wykrzykiwały w stronę uczestników marszu równości nienawistne hasła. Teraz w sieci pojawiają się kolejne nagrania, na których widać skandujących chłopców. Na filmie zamieszczonym przez Piotra Fijałkowskiego z Obywateli RP widać, jak dzieci przysłuchują się dyskusji między uczestnikiem kontrmanifestacji a mężczyzną biorącym udział w marszu równości. Po chwili zaczynają wykrzykiwać: "Jeb** was, je*** was!", "Jesteś pedałem, jesteś pedałem?", Kut*** do buzi!". Nikt ich nie powstrzymuje, ich zachowanie spotyka się wręcz z aprobatą dorosłych. 

Filmy wywołały oburzenie w mediach społecznościowych. "Kontrmanifestacjom często towarzyszy hasło "Chrońmy dzieci". Z tym hasłem stoją matki pokazujące środkowy palec i wykrzykujące wulgarne hasła i ojcowie, którzy uczą swoje dzieci krzyczeć: "Jeb** was!"" - napisała na Twitterze radna Warszawy Dorota Łoboda.

"Coś koszmarnego. Dzieci z dorosłymi krzyczące "Je..ć was". Polska wedle PiS-u" - skomentował poseł PO Tomasz Cimoszewicz, syn Włodzimierza Cimoszewicza. 

Na innym filmie zamieszonym w sieci widać, jak młoda uczestniczka kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?" - napisał Piotr Fijałkowski z Obywateli RP, zwracając się do polityków PiS, episkopatu i redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

Wi璚ej o: