Pol'and'Rock Festival. Są wyniki sekcji zwłok 54-latka. Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa

Przyczyną śmierci 54-letniego mężczyzny, który zmarł podczas Pol'and'Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Mężczyzna zmarł w piątek 2 sierpnia.
Zobacz wideo

Sekcję zwłok 54-latka przeprowadzono w poniedziałek 5 sierpnia. Badanie wykazało, że przyczyną śmierci mężczyzny była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, czyli zawał serca. O wynikach sekcji poinformowała dziennikarzy TVN24 Małgorzata Fila z prokuratury rejonowej w Słubicach.

- Są to wstępne wyniki sekcji wewnętrznej, pobrano również materiały do badań toksykologicznych, które wykażą, jakie substancje były w organizmie denata - powiedziała prokurator.

Pol'and'Rock Festival 2019. Nie żyje 54-latek. Przyjechał na imprezę z synem

Z pierwszych przekazów medialnych wynikało, że ciało 54-latka znaleziono na polu namiotowym. TVN24 informuje z kolei, że mężczyzna przyjechał na Pol'and'Rock Festival ze swoim synem, który jest ratownikiem medycznym. Kiedy 54-latek poczuł się gorzej, młody mężczyzna miał ustawić swojego ojca w bezpiecznej pozycji i wezwać pomoc. Mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala w Kostrzynie nad Odrą, jednak pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Oprócz 54-latka na Pol'and'Rock Festivalu zmarł także 35-letni mężczyzna. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną jego śmierci było przedawkowanie amfetaminy

Więcej o:
Komentarze (97)
Pol'and'Rock Festival. Są wyniki sekcji zwłok 54-latka. Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa
Zaloguj się
 • mr.creosote

  Oceniono 63 razy 43

  Codziennie w Polsce umiera ok. 1100 osób. Przy 750 000 na festiwalu powinno więc codziennie umierać ponad 20 osób. Przez kilka dni festiwalu zmarły dwie osoby. Okazuje się więc Kostrzyn podczas Pol'and'Rock jest najbezpieczniejszym miejscem w Polsce.

 • rozterka47

  Oceniono 23 razy 21

  widzę , że przekaz dnia z centrali doszedl ( o Openerze ) i trolia wkleja ten sam kometarz pod rożnymi nickami ,
  nie porównujcie Openera czy np. Sunriver itp, z "Woodstokiem" bo to zupełnie inna formuła imprez, Najistotniejsze jest to , że wyżej wymienione festiwale są niejako zamknięte bo są biletowane a bilety są stosunkowo drogie bo zaczynają się od ok. 250 zł w gorę natomiast "Woodstol" ( Pol`and`Rock ) jest imprezą otwartą i darmową i jak KAZDA otwarta , bezpłatna , plenerowa impreza przyciąga pewną liczbę osób z marginesu ( nie istotne czy festiwal, pielgrzymka czy marsz protestacyjny ) , dlatego na płatnych imprezach raczej nie zdarzają się zgony oraz jest mniejsza liczba przestępstw niż na darmowych - co nie znaczy ,że ich wcale nie ma .
  Na dodatek na tamtych festiwalach bierze udział znacznie mniej ludzi , nawet kilkakrotnie mniej .
  Zwykli uczestnicy festiwalu , to tak samo pozytywni , otwarci, przyjaźni ludzie jak na innych festiwalach , może nawet bardziej - pomogą jak trzeba, naprawią samochód, czy motor nakarmią głodnego , itp. Tak więc i trochę marginesu się skusi na tą darmowa wyżerkę.

 • obywateleu

  Oceniono 24 razy 20

  polsatnews.pI/wiadomosc/2018-03-31/duchowny-zmarl-podczas-nabozenstwa-w-wielki-piatek/ wpisałem w google i okazało się, że w kościołach też ludzie umierają.

 • timtimtim

  Oceniono 17 razy 15

  W Polsce rocznie to 400 000, więc dwa zgony na półmilionowej imprezie sugerują, że to miejsce o poziomie bezpieczeństwa wyższym niż średnia krajowa.

 • sim.salabim

  Oceniono 16 razy 14

  "młody mężczyzna miał ustawić swojego ojca w bezpiecznej pozycji i wezwać pomoc"
  Chodzilo chyba o slowo "ułożyć", nie?

 • gdsta

  Oceniono 17 razy 9

  kto chce mieć jasność, czy to miejsce było bezpieczne - niech sprawdzi statystyki, kroniki policyjne, za te kilka dni trwania festiwalu w miastach o podobnej liczbie ludności jaka była na polach festiwalu;
  pewnie trudno znaleźć bezpieczniejsze miejsce w Polsce;
  kto szuka wiedzy znajduje, kto plecie bzdury wiedzy nie potrzebuje;

  wspaniały festiwal, rewelacyjna organizacja i atmosfera nie do zapomnienia;

 • pyss_na_pis

  Oceniono 18 razy 6

  Pis-dzielstwo do budy! Nikt nie zna dnia i godziny, uszanujcie śmierć bliźniego

 • arbpe

  Oceniono 8 razy 4

  a ilu umiera na pielgrzymce do tęczowej waginy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX