Dwóch policjantów CBŚP pobiło się podczas zakrapianej imprezy. Jeden miał obrazić żonę drugiego

Do bójki podczas zakrapianej imprezy doszło między dwoma funkcjonariuszami CBŚP z Bydgoszczy. Z powodu obrażeń jeden z nich ma obecnie przebywać na zwolnieniu.
Zobacz wideo

Jak podaje "Express Bydgoski", do bójki miało dojść podczas prywatnej imprezy w mieszkaniu jednego z nich.  

- W pewnym momencie podczas picia jeden uderzył drugiego w twarz (...). Uderzenie było w lewa stronę głowy. Cios prawdopodobnie zadano szklanką albo czymś podobnym - przekazał informator dziennika. Jak zaznaczył, uderzony policjant przebywa obecnie na zwolnieniu z powodu doznanych obrażeń. Obaj policjanci mają być pracownikami zarządu CBŚP w Bydgoszczy.

Bójka funkcjonariuszy CBŚP. "Rozpoczęto czynności wyjaśniające"

Nieoficjalnie "Express Bydgoski" dowiedział się, że jeden z mężczyzn miał obrazić żonę drugiego, która również pracuje dla CBŚP. To miało być przyczyną bijatyki. Jak podkreśla insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, "zdarzenie nie miało związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi".

"(...) bezzwłocznie rozpoczęto czynności wyjaśniające, których celem jest ustalenie czy doszło do przewinienia dyscyplinarnego" - poinformowała kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik CBŚP.

Więcej o: