Dziwnów: 18-latek zabity na plaży. Dostał ponad 10 ciosów nożem w okolice klatki piersiowej

Na plaży w Dziwnowie 18-latek zaatakował nożem swojego rówieśnika. Pomimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło w niedzielę 4 sierpnia wieczorem.
Zobacz wideo

Jak podaje "Głos Szczeciński" do zdarzenia doszło około godziny 22:30 na plaży w Dziwnowie w województwie zachodniopomorskim. Atak miał miejsce w okolicy zamkniętego pół godziny wcześniej baru.

Nie żyje 18-latek zaatakowany nożem na plaży w Dziwnowie. Napastnik sam wezwał pogotowie ratunkowe

Według ustaleń prokuratury napastnik zadał ofierze ponad dziesięć ciosów nożem w okolice klatki piersiowej. Potem sam atakujący zadzwonił po pogotowie. Niestety przybyłym na miejsce ratownikom nie udało się uratować ranionego 18-latka. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut.

W chwili ataku na plaży nie było innych osób. Lokal, przy którym doszło do zajścia ma monitoring, jednak nie wiadomo, czy był włączony po zamknięciu baru. Według nieoficjalnych informacji portalu napastnik miał opowiedzieć o całym zajściu funkcjonariuszom.18-latek zostanie przesłuchany najprawdopodobniej we wtorek. Prokuratura wszczęła już postępowanie w kierunku zabójstwa.

Więcej o: