Homofobiczne hasła przed Ikeą w Lublinie. Fundacja Kai Godek łączy homoseksualizm z pedofilią

Na parkingu Ikei w Lublinie pojawiły się billboardy o homofobicznej treści. Możemy się z nich dowiedzieć m.in., że homoseksualiści "odpowiadają za 20-40 proc. molestowania dzieci". Billboardy ustawili działacze Fundacji Życie i Rodzina, w której zarządzie zasiada Kaja Godek.

Homofobiczną akcją w Lublinie pochwalił się na Twitterze Krzysztof Kasprzak, działacz fundacji Życie i Rodzina. "Na parkingu przed Ikeą jeździ już przyczepka fundacji Życie i Rodzina z banerami, informującymi o związku homoseksualizmu z różnymi patologiami - w tym pedofilią i przestępczością. Edukujemy klientów firmy, która szerzy homopropagandę" - napisał. 

Lublin. Homofobiczne billboardy przed Ikeą

Na billboardzie, który pojawił się przed Ikeą w Lublinie, widać duży czerwony napis "Homoseksualizm i przestępczość". Poniżej możemy przeczytać: "Homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne. Homoseksualiści byli cztery razy częściej skłonni dopuścić się zabójstwa". 

Na kolejnym banerze, którego zdjęcie zamieszczono na stronie internetowej fundacji, działacze przekonują, że "pedofilia wiąże się z homoseksualizmem". Padają konkretne liczby: "Homoseksualiści odpowiadają za 20-40 proc. przypadków molestowania dzieci". Oczywiście na billboardzie nie znajduje się żadne odniesienie do badań, które miałyby potwierdzać takie statystyki. "Chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej - knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy" - informuje w komunikacie prasowym Kasprzak.

To nie pierwsza taka pikieta

Do sprawy na łamach lubelskiej "Wyborczej" odniosła się Katarzyna Broniarek, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Ikea. -To już nie pierwsza tego rodzaju pikieta. Podobne były już prowadzone w Warszawie czy Wrocławiu. W takim przypadku skupiamy się na bezpieczeństwie naszych klientów i pracowników. Grzecznie prosimy, by organizatorzy udali się w miejsce, które takie bezpieczeństwo zagwarantuje - powiedziała. Broniarek podkreśla też, że " tego rodzaju akcje mogą być prowadzone nawet na prywatnym terenie pod warunkiem otrzymania wymaganych zgód z urzędu miasta". 

Zwróciliśmy się drogą mailową do Ikei po szerszy komentarz. Czekamy na odpowiedź.

Więcej o:
Komentarze (416)
Homofobiczne hasła przed Ikeą w Lublinie. Fundacja Kai Godek łączy homoseksualizm z pedofilią
Zaloguj się
 • freejazzy

  Oceniono 79 razy 67

  Nie rozumiem tej akcji... Czy to oznacza, że księża pedofile robią zakupy głównie w IKEA? To się jakoś wiąże z "382 przypadkami wykorzystywania seksualnego małoletnich przez księży" według danych polskiego episkopatu ?

 • tom_aszek

  Oceniono 66 razy 52

  "Chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT."

  LGBT?

  Lataj
  Gulfstreamem
  Będzie
  Taniej

 • dziadekjam

  Oceniono 58 razy 46

  Statystycznie za 94% wszelakich przestępstw w Polsce odpowiadają katolicy. Tak pani G(ł)odek? :-)

 • yeah_bunny

  Oceniono 53 razy 41

  jezeli suweren bedzie sie dalej sprzedawal jak prostytutka to Jarek zmieni konstytucje i taka Godek bedzie z mocy prawa scigac wszystkich, ktorych uzna za wrogów Wolszczyzny

 • antropoid

  Oceniono 41 razy 35

  BYLE bezmózg może mieć fundację - i poprzez nią propagować brednie.

  W sumie po babsztylu z fryzurą jak niemiecki hełm trudno się spodziewać propagowania czegoś innego, niż brednie.

 • polakadam

  Oceniono 35 razy 23

  Źródłem polskiej homofobii jest m.in. haniebna działalność Kościoła rzymskokatolickiego, który roztacza z całym cynizmem zasłonę dymną homofobii.

  Istnieje bardzo wiele różnych badań i świadectw pozwalających szacować liczbę księży gejów. Ich uśrednienie prowadzi do szeroko przyjmowanego (także przez Kościół) wniosku, że nie mniej niż co trzeci ksiądz jest gejem, a w przypadku hierarchów odsetek ten jest znacznie wyższy. Z opinii i ocen licznych biskupów i kardynałów watykańskich, jakie w swej słynnej książce „Sodoma” przytacza watykanista Frédéric Martel, w kurii rzymskiej odsetek biskupów gejów sięgać może nawet 80 proc., a życie dygnitarzy watykańskich odznacza się (powtórzmy – według ich własnych, i to bardzo licznych relacji) wyjątkową rozpustą.

  I właśnie ta organizacja jest rozsadnikiem nienawiści do homoseksualizmu, a w przeszłości – przez całe stulecia – opresyjną machiną zmierzającą poprzez stosowanie kar fizycznych, kastracji i mordów sądowych do fizycznej eliminacji gejów i lesbijek. Nie sądzę, aby świat znał większą podłość i przewrotność. Dlaczego nie mówimy o tym głośno? Dlaczego głupcy, zarażeni nienawiścią i lękiem przed osobami LGBT, są tak wyrozumiali akurat względem księży gejów? Dlaczego tej tolerancji nie potrafią przenieść na wszystkich innych? Nie potrafię odpowiedzieć na te pytania, które wszak powinny być skierowane do psychologów społecznych.

  W całej sprawie polskiej homofobii kluczowe znaczenie ma właśnie ów mechanizm zasłony dymnej – odwracania przez hierarchów Kościoła uwagi od homoseksualizmu księży (jestem ostatnim, który czyniłby akurat z tego faktu zarzut) i przekierowywanie jej na pozostałych gejów. Podobną manipulację stosuje się w przypadku pedofilii. Można o nią oskarżyć osoby LGBT, które jako siły szatańskie i rozsadniki zepsucia przenikają nawet do wnętrza Kościoła. „Pederastia” księży, której następstwem jest pedofilia, to dowód świętości Kościoła, który jako święty jest przedmiotem szczególnie zajadłych ataków szatana. Matecznikiem szatana są organizacje LGBT, a jego celem Kościół, dokąd zboczeńcy starają się przenikać. Kościół jest więc ofiarą, a nie sprawcą. A czym bardziej wydaje się sprawcą, tym bardziej jest ofiarą.

 • 2doxa

  Oceniono 29 razy 21

  Kolejna akcja wymierzona w kler. Jak wiadomo, skladajacy sie glownie z gejow.

 • staszek_ptaszek

  Oceniono 28 razy 20

  A co z PEDOFILAMI z kościoła? Zacieramy bilbordami o złych homoseksualistach? co?. Czarni używają głupie babsko aby się wybielić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX