Pol'and'Rock. Holecka, Kurski i Adamczyk z TVP w mundurach na koncercie Kultu

Podczas sobotniego koncertu zespołu Kult na Pol'and'Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą na telebimach zostały wyświetlone fotomontaże z wizerunkami prowadzących "Wiadomości" TVP, a także prezesa TVP Jacka Kurskiego - poinformował dziennikarz "Rzeczpospolitej", Jacek Nizinkiewicz. Jest już komentarz przedstawiciela stacji.
Zobacz wideo

Wizerunki prowadzących "Wiadomości" TVP Danuty Holeckiej i Michała Adamczyka, a także prezesa TVP Jacka Kurskiego pojawiły się na telebimach podczas utworu "Po co wolność" na sobotnim koncercie Kultu na Pol'and'Rock Festivalu - donoszą widzowie. 

Twarze związanych z Telewizją Polską osób były doklejone do mundurów. "Bardzo naturalnie wyglądali" - skomentował dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz.

W mediach społecznościowych pojawiły się screeny z transmisji, która prowadzona była na kanale Kręcioła TV na portalu YouTube (jej zapis nie jest dostępny).

W tekście pochodzącego z końca lat 80. utworu "Po co wam wolność" autorstwa Kazika Staszewskiego znajdują się m.in. następujące słowa:

"Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież telewizję
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież Interwizję, Eurowizję
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież tyle pieniędzy
Wolność. Po co wam wolność?
I będziecie ich mieć coraz więcej".

Prowadzący "Wiadomości" TVP w tle koncertu Kultu. TVP komentuje

Scenografię skomentował już szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i były reporter "Wiadomości" TVP, Jarosław Olechowski. - Kazik znów odleciał. Zupełnie jak wtedy, gdy razem z menedżerem groził pozwami swoim fanom. Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy. Jak to leciało? "Wszyscy artyści to..." - napisał na Twitterze.

Ostatni fragment to cytat z piosenki Kazika "Artyści". W całości brzmi on: "Wszyscy artyści to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki"

Więcej o:
Komentarze (386)
Pol'and'Rock. Holecka, Kurski i Adamczyk z TVP w mundurach na koncercie Kultu
Zaloguj się
 • xsawer

  Oceniono 181 razy 157

  Jak to leciało? Falska (...) generalska.
  A teraz, Holecka (...) pisiecka.

 • news124

  Oceniono 119 razy 101

  Kochamy Kazika , Kult - Jesteście Wielcy

 • alt-stettin

  Oceniono 105 razy 87

  Myślałem, że przyjechali relacjonować festiwal, a mundury to po prostu strój roboczy. Nawet by mnie to nie zdziwiło: funkcjonariusz na służbie przecież chodzi w mundurze.

 • dj.80

  Oceniono 82 razy 70

  Brawa dla tego Pana. On już nic w życiu nie musi. Osiągnął co osiągnął, nie musi się nikomu podlizywać. Może młodzi w tym kraju w końcu się obudzą. Bo póki co to myślą h*j wie o czym, a sekta rydzyka idzie na wybory i ustawia sprawę.

 • lubicz56

  Oceniono 76 razy 66

  Zalosne piski pislamskich trolli to miód na moje serce. Calkowity brak inteligencj, brak humoru i brak wstydu, nawet mi sie nie chce minusować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX