Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Drugie ciało znalezione na polu namiotowym

54-latek bez funkcji życiowych został znaleziony na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzny nie udało się uratować. To drugi zgon na festiwalu Pol'and'Rock. Wcześniej informowaliśmy o śmierci 35-latka.
Zobacz wideo

Na festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą bawi się już 200 tysięcy osób - podała policja. Nad bezpieczeństwem czuwają służby policyjne i medyczne. Niestety lekarzom nie udało się uratować 54-letniego uczestnika festiwalu, którego znaleziono na polu namiotowym i stamtąd - jak podał "Głos Wielkopolski" - przewieziono do szpitala w Kostrzynie. Wszystko to miało miejsce w piątek po południu. Ciało zmarłego zostanie poddane sekcji zwłok.

W piątek z kolei pisaliśmy o śmierci 35-latka, którego również znaleziono na polu namiotowym festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą. Policja wykluczyła wstępnie udział osób trzecich. Jurek Owsiak informował, że mężczyzna ten nie miał stałego miejsca zamieszkania. Zapewniał, że ratownicy obecni na festiwalu zareagowali bardzo szybko.

Zatrzymania na Pol'and'Rock 

Na Pol'and'Rock zatrzymano też mężczyznę, który nago zaatakował policjanta. Jak podał w sobotę "Głos Wielkopolski" złapano też jednego dilera. Policjanci odebrali również zgłoszenie dotyczące zmuszenia kobiety do tzw. innej czynności seksualnej.

Więcej o: