Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Drugie ciało znalezione na polu namiotowym

54-latek bez funkcji życiowych został znaleziony na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzny nie udało się uratować. To drugi zgon na festiwalu Pol'and'Rock. Wcześniej informowaliśmy o śmierci 35-latka.
Zobacz wideo

Na festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą bawi się już 200 tysięcy osób - podała policja. Nad bezpieczeństwem czuwają służby policyjne i medyczne. Niestety lekarzom nie udało się uratować 54-letniego uczestnika festiwalu, którego znaleziono na polu namiotowym i stamtąd - jak podał "Głos Wielkopolski" - przewieziono do szpitala w Kostrzynie. Wszystko to miało miejsce w piątek po południu. Ciało zmarłego zostanie poddane sekcji zwłok.

W piątek z kolei pisaliśmy o śmierci 35-latka, którego również znaleziono na polu namiotowym festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą. Policja wykluczyła wstępnie udział osób trzecich. Jurek Owsiak informował, że mężczyzna ten nie miał stałego miejsca zamieszkania. Zapewniał, że ratownicy obecni na festiwalu zareagowali bardzo szybko.

Zatrzymania na Pol'and'Rock 

Na Pol'and'Rock zatrzymano też mężczyznę, który nago zaatakował policjanta. Jak podał w sobotę "Głos Wielkopolski" złapano też jednego dilera. Policjanci odebrali również zgłoszenie dotyczące zmuszenia kobiety do tzw. innej czynności seksualnej.

Więcej o:
Komentarze (271)
Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Drugie ciało znalezione na polu namiotowym
Zaloguj się
 • sthoss

  Oceniono 83 razy 39

  No statystycznie jak jest tyle osób w lato to ktoś musi wykitować. Jakby te 200 tysiecy spedzalo czas nad morzem to byloby pewnie juz z 5 utopencow. Owsiak ratuje zycie!

 • polakadam

  Oceniono 39 razy 21

  Dajcie sobie spokój z dmuchaniem balona… Wystarczy wziąć statystyki z jakiejkolwiek miejscowości, w której żyje 200 tys. mieszkańców - ilu umiera dziennie? I tak samo - ilu z przepicia, ilu po przedawkowaniu czegoś, ilu z powodów przemęczenia, ilu z powodów zdrowotnych - np. nadciśnienie? A tutaj piszecie o tym w tonie sensacji.

 • adok1103

  Oceniono 19 razy 11

  No cóż prochy i alkohol to często ostanie co spozyjesz

 • art_102

  Oceniono 37 razy 11

  Co z wami gazeto?
  Nie dość, ze jest taka nagonka na Eestiwal i owsiaka, t wy kolejny dzień piszecie jedynie o "śmierci na Pol'and'Rock Festivalu?
  Owszem, napiszcie, ale piszcie też na głównej o świetnych koncertach, wspaniałej atmosferze, bezpieczeństwie, jakie tam panuje i to przy takiej ilości ludzi. Ciekawych programach, spotkaniach autorskich i nieprawdopodobnym klimacie. Pokażcie zdjęcia, zacytujcie ludzi.
  Bo póki co, przecietny czytelnik, który sam z siebie festiwalem się szczególnie nie interesuje- bo taki poszuka sobie info gdzie indziej - wie tylko tyle, ze na Festiwalu "śmierć poniosła kolejna osoba"
  To tak jakbyście dolewali oliwy do okna i podawali pokarm wszelkiej maści oszołomom.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 20 razy 10

  @zastepcakierownika
  żoliborski Kain ma brata Abla na sumieniu i 95 innych pasażerów "tutki"

 • janbar22

  Oceniono 12 razy 8

  Tak tam jest od 25 lat, jutro tez cos sie zdarzy bo to jest 200 tys. ludzi z czego połowa na trzydniowej bani. Takie artykuły i rozdmuchiwanie tylko pogrążają tą imprezę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX