Tragiczny wypadek na S8 w Szczodrowie ko這 Ole郾icy. Nie 篡je 5-letni ch這piec

Na 67. kilometrze drogi ekspresowej S8 w okolicy Szczodrowa ko這 Ole郾icy dosz這 do tragicznego wypadku. Zderzy造 si tam cztery samochody, w wyniku czego ranne zosta造 dwie osoby, a jedna zmar豉. Pomimo reanimacji nie uda這 si uratowa 5-letniego dziecka.
Zobacz wideo

Do wypadku na drodze S8 doszło około godziny 10:00. Na jezdni w kierunku Warszawy niedaleko wsi Szczodrów pod Oleśnicą zderzyły się cztery samochody osobowe. Poszkodowane zostały trzy osoby. Jedną z ofiar było 5-letnie dziecko, które reanimowali ratownicy medyczni. Niestety, mimo szybko udzielonej mu pomocy, chłopiec zmarł na miejscu - pisze portal mojaolesnica.pl.

Tragiczny wypadek na S8 koło Szczodrowa. Kierowcy muszą jechać alternatywną trasą

Na drodze S8 tworzą się korki. Ruch pomiędzy węzłami Oleśnica Wschód i Szczodrów jest zablokowany. Kierowcy, którzy jadą w stronę Warszawy muszą zjechać z drogi S8 na węźle Oleśnica Wschód i wrócić na nią w okolicach Sycowa - podpowiada Gazeta Wrocławska.

Tragiczny wypadek na S8 w okolicach węzła SzczodrówTragiczny wypadek na S8 w okolicach węzła Szczodrów Fot. Google Maps

Na miejscu zdarzenia pracuje policja oraz straż pożarna, lądował tam także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Wi璚ej o: