Wyszła w Beskidy i zaginęła. Małgorzata Mikołajczyk od środy nie kontaktowała się z rodziną

Beskidy. W czwartek policjanci oraz ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wznowili poszukiwania Małgorzaty Mikołajczyk. 32-latka wyszła z domu 31 lipca około godziny 11. Od tamtego momentu nie kontaktowała się z rodziną.
Zobacz wideo

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oraz ratownicy GOPR poszukują 32-letniej kobiety. Zaginiona w środę około godziny 11 wyszła ze swojego mieszkania przy ulicy Ciesielskiej. Od tego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Beskidy. Policja i GOPR poszukują 32-letniej Małgorzaty Mikołajczyk 

Według dotychczasowych ustaleń policji kobieta udała się w region Łysej Góry i Magnurki. W dniu zaginięcia ubrana była w jednoczęściowy, krótki, brązowy kombinezon na szelkach oraz klapki. Policjanci udostępnili również zdjęcie i rysopis 32-latki.

Małgorzata Mikołajczyk ma około 165-170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała oraz ma niebieskie oczy. Zaginiona ma włosy koloru blond, długości do ramion, możliwe że związane w kucyk.

Kobieta może potrzebować pomocy medycznej. Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej mogą przekazać swoje zgłoszenie pod numerami telefonów 33 825 01 00 lub 1112.

Więcej o: