Włocławek. Nie żyje 3-letnie dziecko. Istnieją przypuszczenia, że zostało pobite

W jednym z bloków przy al. Chopina we Włocławku zmarło 3-letnie dziecko. Policja zatrzymała matkę małego chłopca oraz jej konkubenta. Niewykluczone, że dziecko zostało pobite.

Informacje o zatrzymaniu pary w rozmowie z Gazetą Pomorską potwierdziła rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

- Aktualnie prowadzimy czynności wyjaśniające sprawę. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymane zostały dwie osoby - matka dziecka i jej konkubent - powiedziała st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska.

Włocławek. Zatrzymana para wychowuje jeszcze dwoje dzieci

O sprawie poinformowano prokuraturę. W czasie zatrzymania matka 3-letniego dziecka oraz jej konkubent byli trzeźwi. Dla dobra śledztwa policja nie ujawnia więcej szczegółów sprawy.

Portal wloclawek.naszemiasto.pl podaje nieoficjalnie, że nieżyjący chłopczyk miał na sobie ślady pobicia, a w rodzinie tej jest jeszcze dwoje dzieci. 

Więcej o:
Komentarze (62)
Włocławek. Nie żyje 3-letnie dziecko. Istnieją przypuszczenia, że zostało pobite
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 28 razy 26

  Panowie Księża, pochylacie się nad dzieckiem poczętym i "normalną" rodziną. Marsze równości zwalczacie, bo różnice między ludźmi nazywacie dewiacjami (chociaż wielu z Was należy do grona homo, ba! jest przestępcami, bo uprawia pedofilię). Rażą Was tęcze jako symbol. Natomiast nie słyszałam, abyście nawoływali do szacunku wobec dzieci. Nie słyszałam, żebyście potępili oprawców i cichych wspólników zabójstwa Oliwki z Olecka, Magdy, Dawida, czy kolejnego Dziecka, tym razem z Włocławka. Praktycznie codziennie dochodzi do tragedii i śmierci dręczonego Dziecka. A ile jest przypadków, że do śmierci nie dochodzi, a Dziecko jest latami dręczone? Dlaczego los tych już żyjących jest Wam tak obojętny? Czegoś kościele katolicki i władzo świecka w Polsce nauczyli to społeczeństwo, że tyle w nim brutalności i przyzwolenia na nią? Brutalności szczególnie ohydnej, bo dotykającej najsłabszych. Jesteście winni upadkowi wartości.

 • 174pit

  Oceniono 25 razy 25

  No i co ten hałas? Przecież bicie dzieci jest zgodne z naszą polską, katolicką tradycją. Że czasami ktoś w gorliwości przesadzi i dziecko umrze? Trudno, zrobi sobie nowe.
  Tabun rozmodlonych polityków i uduchowionych klechów deklaruje przywiązanie do tradycji bicia, bagatelizuje - wymyślony ich zdaniem - problem przemocy w rodzinie i chce własną piersią bronić Polskę i Polaków - Ojczyznę i Naród - przed zgubnym wpływem laickiej (w domyśle: gorszej i niemoralnej) Unii Europejskiej.
  I nie dziwota, wszak wedle najświętszej księgi chrześcijan (m.in. Księga Hioba) żona i dzieci to tylko część żywego inwentarza, jak kozy i owce - własności człowieka, czyli mężczyzny.

 • coelka

  Oceniono 20 razy 20

  Kościelnym to pasuje ,rodzina jest święta w tym durnym zacofanym kraju.

 • stywen.pl

  Oceniono 18 razy 18

  Z PEWNOŚCIĄ PARA PATRIOTÓW NARODOWCÓW.

 • stywen.pl

  Oceniono 13 razy 13

  Chłopak+dziewczyna = normalna katolicka prawicowa,PISowska rodzina...

 • jerzysm42

  Oceniono 12 razy 12

  To dziecko dostało tylko kilka klapsów.
  W katolickiej rodzinie to normalka.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy 12

  Program 500+ może trochę zwiększy ilość narodzin,
  ale także i śmierci wśród dzieci.

  Skutki źle przeprowadzonych programów socjalnych
  łatwo można przewidzieć tylko trzeba chcieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX