Łoś wbiegł do sklepu w Sokółce. Ofiarą padło stoisko z alkoholem [WIDEO]

Do jednego ze sklepów w Sokółce na Podlasiu wszedł łoś. Do "niebezpiecznego klienta" wezwany został patrol policji. Zwierzę samo wydostało się ze sklepu, jednak po drodze wyrządziło pewne szkody.


Do zdarzenia doszło około godziny 21 w poniedziałek 29 lipca w sklepie sieci "Stokrotka" w Sokółce na Podlasiu. Łoś, korzystając z automatycznych drzwi, wszedł do środka sklepu.

Łoś wszedł do jednego ze sklepów na Podlasiu. Wybiegając, zniszczył stoisko z alkoholem

Do "niebezpiecznego klienta" wezwani zostali policjanci. Łoś jednak sam opuścił sklep jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Zwierzę wybiegając ze sklepu, po drodze zniszczyło jedno stoisko. Jak poinformował nadkom. Tomasz Krupa w rozmowie z portalem isokolka.eu, "zwierzę wbiegło do sklepu przez automatyczne drzwi i zniszczyło stoisko z napojami i alkoholem. Z relacji kierownika wynika, że były głównie alkohole wysokoprocentowe".

 

Łoś podczas spaceru między regałami sklepu musiał się skaleczyć, ponieważ na ścianie znajdowały się ślady krwi zwierzęcia. Zwierzę uciekło polami w kierunku Kraśnian. Żadnemu z pracowników ani klientów sklepu nic się nie stało.

Więcej o:
Komentarze (165)
Łoś wbiegł do sklepu w Sokółce. Ofiarą padło stoisko z alkoholem [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX