Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN24. Wyjeżdża otworzyć hotel na Zanzibarze

Katarzyna Werner postanowiła zawiesić swoją współpracę ze TVN 24. Dziennikarka planuje przeprowadzkę do Afryki, gdzie otworzy hotel.
Zobacz wideo

W rozmowie z "Press" dziennikarka przyznała, że znika z anteny TVN 24, co nie oznacza jednak odejścia  z pracy. Wielomiesięczny urlop chce wykorzystać na założenie hotelu na Zanzibarze.

Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN 24. Wyjeżdża, by otworzyć hotel na Zanzibarze

Katarzyna Werner oraz jej mąż planowali już ten krok od kilku miesięcy, dlatego tak długi urlop dziennikarki nie był dla jej współpracowników dużym zaskoczeniem. - W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń.

Katarzyna Werner w stacji TVN 24 pracuje od ponad 10 lat. Obecnie prowadzi poranny program informacyjny "Wstajesz i wiesz". Wcześniej była też prezenterką programu "Polska i świat". Przed pracą w TVN związana była z Telewizją Polską oraz jej poznańskim oddziałem regionalnym. W latach 2004-2008 w TVP1 była jedną z prowadzących "Wiadomości". Dodatkowo wykłada dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu .

Więcej o: