安i皻och這wice. Zagin掖 12-letni Steven Pilarski. Ch這piec ma autyzm

Policjanci ze 安i皻och這wic poszukuj 12-letniego Stevena Pilarskiego, kt鏎y 24 lipca wyszed z domu i do tej pory nie wr鏂i. Ch這piec ma autyzm. Ostatni raz widziany by w Katowicach.
Zobacz wideo

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach w środę 24 lipca zaginął 12-letni autystyczny chłopiec. Steven Pilarski o godzinie 21:00 wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił ani nie kontaktował się z rodziną.

Zaginął 12-letni Steven Pilarski. Ostatni raz widziany był w Katowicach

Chłopiec po raz ostatni miał być widziany w czwartek 25 lipca w okolicach ulicy Korfantego w Katowicach. 12-latkowi towarzyszyli 16-letni kolega oraz 18-letnia koleżanka. W dniu zaginięcia Steven ubrany był w jasnoniebieskie spodnie do kolan, czarno-żółtą koszulkę i czarne buty sportowe. Zabrał ze sobą także niebieski plecak z napisem "adidas".

Policjanci udostępnili także zdjęcie oraz rysopis 12-latka. Chłopiec ma 170 centymetrów wzrostu i przez to wygląda na starszego (wiek z wyglądu oceniony został na około 15 lat). Jest szczupły i ma krótkie, blond w這sy.

Osoby, które posiadają informacje na temat aktualnego miejsca przebywania chłopca proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach lub najbliższą jednostką policji. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefon闚 (32) 34 90 266, (32) 34 90 255 lub 112.

Wi璚ej o: