Pościg na S8 na Dolnym Śląsku. Rannych zostało dwóch policjantów i uciekinier

Na trasie S8 w okolicach Sycowa na Dolnym Śląsku policjanci ścigali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. W wyniku pościgu rannych zostało dwóch policjantów i jeden uciekinier.
Zobacz wideo

Policjanci z patrolu na trasie S8 w okolicach Sycowa na Dolnym Śląsku próbowali zatrzymać do kontroli jeden z samochodów. Kierowca zamiast wykonać polecenie funkcjonariuszy, zaczął uciekać. W ślad za nim ruszyli policjanci z drogówki.

Policyjny pościg na trasie S8 na Dolnym Śląsku. Dwóch policjantów i uciekinier trafili do szpitala

Uciekający kierowca kilkukrotnie próbował pozbyć się podążającego za nim radiowozu. Kiedy mundurowi ruszyli za nim w pościg, kierowca próbował zepchnąć swoim autem samochód policji. Ostatecznie jednak to pojazd uciekiniera wylądował w rowie.

W wyniku zdarzenia rannych zostało dwóch policjantów oraz uciekający kierowca. Wszyscy uczestnicy pościgu trafili do szpitala na badania. Jak podaje RMF FM  po zatrzymaniu, "gdy policjanci podeszli do kierowcy, poczuli od niego wyraźną woń alkoholu".

Więcej o:
Komentarze (45)
Pościg na S8 na Dolnym Śląsku. Rannych zostało dwóch policjantów i uciekinier
Zaloguj się
 • swiroslaw_klamczynski

  Oceniono 32 razy 20

  Kilka razy próbował zepchnąć radiowóz? Już po pierwszej próbie powinni zastrzelić gada, bo nie dość że tylko chodzi taki i zużywa tlen, to teraz będzie miał darmowy wikt.

 • barrt21

  Oceniono 11 razy 11

  się puści do domu i w ministry, jak innych patoli z Sycowa

 • lumpior

  Oceniono 11 razy 11

  To okolice nawiedzonej Kempy.

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy 6

  Ależ ta policja na Dolnym Śląsku nachalna!
  Jechał sobie Suweren. Że napity to prawo Suwerena.
  A oni się go czepiają.

  P.S. A moze mowa o tym czarnym Porsche Panamera z rejestracją DWR, którego od dawna Dolnośląska Policja nie mogła znaleźć? I jak go zobaczyli, to się rzucili do akcji? A nie prościej było zatelefonować z najbliższej budki (tam sporo budek jeszcze) do Wydziału Komunikacji we Wrocku? To by od razu dostali dane właściciela, adres i wszystkie informacje.

 • staryapacz

  Oceniono 14 razy 4

  Po co policja ma ścigac?. Od tego jest łączność, inni dalej go zatrzymają

 • adalberto3

  Oceniono 13 razy 3

  Wariaci ! Mogli zabić postronne osoby ! O blokadzie drogi z kolczatką nikt nie słyszał ?

 • starszy-65

  Oceniono 9 razy 3

  Nigdy się nie nauczymy bo jeżeli poczuli od kierowcy alkohol to gdy zaczął uciekać należało go zastrzelić i byłoby po sprawie- takie jest moje zdanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX