Obwodnica Suwałk. Ciężarówka najechała na auto pracowników firmy drogowej. Dwie osoby nie żyją

Na obwodnicy Suwałk doszło do tragicznego wypadku. Jadący tą drogą kierowca samochodu ciężarowego najechał na pojazd pracowników firmy zajmującej się naprawą drogi, który w efekcie potrącił dwóch mężczyzn. Obaj zginęli.

Do tragicznego wypadku na obwodnicy Suwałk doszło na pasie w stronę Augustowa. Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu ok. godziny 11:30. Z ustaleń TVN24.pl wynika, że ciężarówką kierował 58-letni obywatel Białorusi. Mężczyźni, którzy zginęli w wypadku na obwodnicy Suwałk mieli 33 i 52 lata. Prowadzili na drodze drobne prace naprawcze.

Wypadek na obwodnicy Suwałk. Policja szuka świadków zdarzenia

Obwodnica Suwałk została zamknięta, a samochody kierowane są na objazdy prowadzące przez miasto. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policja ustala okoliczności wypadku. Policjanci poszukuje świadków zdarzenia - pisze seriws poranny.pl.

Więcej o:
Komentarze (27)
Obwodnica Suwałk. Ciężarówka najechała na auto pracowników firmy drogowej. Dwie osoby nie żyją
Zaloguj się
 • koenzymq10

  Oceniono 26 razy 18

  Czy ktos wreszcie powstrzyma tych TIRowcow-mordercow? Bez wzgledu na narodowosc!

 • dzynks

  Oceniono 15 razy 15

  Czy pan Marcin korzysta z usług Moni lat 24 tutaj się reklamującej?

  Marcin Gadziński
  Od stycznia 2018 r. jako dyrektor zarządzający odpowiada za wyniki i rozwój serwisów Gazeta.pI.

 • anders76

  Oceniono 21 razy 15

  W calej Skadynawi nit nie rozpocznie prac drogowych bez wyprzedzajacego oznakowania i zabezpieczenia pracownikow solidna ciezarowka z wielotonowym zderzakiem. A poza tym tez uwazam, ze "tiry na tory" powinny isc.

 • Arkadiusz ?Arek61?

  Oceniono 15 razy 13

  Proszę zwrócić uwagę na kolor i oznakowanie pojazdu oraz na poprzedzające oznakowanie o robotach drogowych. U nas jest tania sila robocza ktora nikt sie nie przejmuję . Wysylaja na drogę bez odpowiedniego zabezpieczenia. Mialem taka sytuację na S8 w okolicach Oleśnicy .Samochód prac drogowych wystajacy poza obrys pasa awaryjnego a za nim dwoch pracowników palacych papierosy i stojacych tylem do kierunku jazdy .Przy zachowaniu odpowiedniej odleglosci nie mialem szansy na zatrzymanie pojazdu . Na szczescie skończyło sie na uszkodzeniu tylko naczepy . Gdyby bylo odpowiednie zabezpieczenie prac drogowych taka sytuacja nie miałaby miejsca. Zapraszam do sąsiadów z Zachodu na naukę oznakowania robot drogowych.

 • sky.83

  Oceniono 13 razy 13

  Pracownicy Budimex-u, niech spoczywają w pokoju...

 • kocurxtr

  Oceniono 4 razy 4

  szkoda ludzi

  niemniej, niejednokrotnie widziałem ekipy naprawcze źle oznaczone, parkujące za zakrętem na drodze itp...
  sam bym kilka razy wjechał w takie auto....

  nie mówię, że ci dwaj są sami sobie winni, ale oznakowanie i informowanie powinno być ujednolicone i zmienione tak, by na kilometr wcześniej było wiadomo o odbywających pracach drogowych..... a nie - znaczek powieszony z tyłu samochodu parkującego na pasie...

 • arturkacprzak

  Oceniono 3 razy 3

  złe oznakowanie wiele razy za głowę się łapałem takie rzeczy tylko w Polsce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX