Leszno: Kierowca wysiadł z auta i uderzył kobietę stojącą na pasach. Potem odepchnął ją i uciekł

Policja z Leszna szuka kierowcy czarnego samochodu marki Porsche Panamera, który we wtorek 23 lipca wysiadł z samochodu i uderzył w twarz kobietę stojącą na pasach. Szuka go policja.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło we wtorek 23 lipca przed godziną 14:00 na pasach przy Alejach Krasińskiego w Lesznie. Jadący tą drogą kierowca czarnego porshe zatrzymał się, wysiadł z samochodu, po czym uderzył stojącą na przejściu dla pieszych kobietę. Z relacji świadków wynika, że napastnik to rosły mężczyzna i że uderzył kobietę nasadą dłoni - pisze Głos Wielkopolski.

Atak na pasach w Lesznie. Mężczyzna uderzył kobietę, a potem uciekł. Mógł ją potrącić

Po uderzeniu kobiety mężczyzna wsiadł do samochodu. Poszkodowana oparła się o maskę jego auta i krzyknęła, że nie pozwoli mu odjechać. Napastnik ruszył jednak gwałtownie i odepchnął kobietę, po czym uciekł w kierunku Poznania.

Wiadomo, że kierowca jechał czarnym porsche panamera o numerze rejestracyjnym zaczynającym się od liter DWR (powiat wrocławski). Policjanci z Leszna starają się go namierzyć. Wciąż nie wiadomo, jak prawnie zostanie zakwalifikowane to nietypowe zdarzenie. Funkcjonariusze policji uznali, że nie jest to zdarzenie drogowe. 

- Będziemy starali się objąć sprawę ściganiem z urzędu. To pozwoli ukarać sprawcę tego skandalicznego zachowania - w rozmowie z Głosem Wielkipolski powiedziała Monika Żymełka, rzecznik policji w Lesznie.

Więcej o:
Komentarze (352)
Leszno: Kierowca wysiadł z auta i uderzył kobietę stojącą na pasach. Potem odepchnął ją i uciekł
Zaloguj się
 • naczelny.rabin.gw

  Oceniono 147 razy 127

  Nie znajdą go. Porsche Panamera z DWR w rejestracji są tysiące, jeśli nie miliony.

 • vitmik

  Oceniono 80 razy 70

  naprawdę tak trudno odnaleźć posiadacza PP czarnego z rejestracji DWR?
  to jakiś żart?

  nie wie policja jak to zrobić? telefon/mail/wizyta w wydziale komunikacji i macie potencjalnego poyyeba i bandytę na ekranie, razem z adresem, wiekiem i płcią.

 • Szymon I

  Oceniono 58 razy 54

  Skandaliczne zachowanie?? To jest przestępstwo!! Skandalicznie zachowuje się wrzeszczący kilkulatek gdy mama nie chce mu czegoś kupić...

 • Mr. X

  Oceniono 56 razy 52

  Brutalizacja w naszym kraju narasta z każdym dniem.
  Jeśli nie opamiętamy się, to sami się powybijamy.

 • marc.pl

  Oceniono 48 razy 40

  W niedzielę wracałem z wakacji - na drogach wszechobecne szaleństwo, żadnych zasad i przestrzegania przepisów. Najważniejsze to wyprzedzać wszystkich nawet gdy jest ciągła linia i jest zakaz wyprzedzania. Spróbujcie w Polsce zachować bezpieczną odległość za poprzedzającym pojazdem - zaraz ten z tyłu wyprzedzi nas i będzie się w tą lukę wciskał na siłę. Niestety ale Polska to inna cywilizacja, jest to cywilizacja dzikiego barbarzyńskiego wschodu.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 32 razy 32

  To kakis zart. Zakwalifikowac jako proba morderstwa. Takich samochodeow z dwr w kolorze czarnym sa tylko 2 sztuki. Policja niestety nie traktuje spraw powaznie.

 • jo81

  Oceniono 27 razy 27

  Trudno bedzie ustalic tak popularny w polsce samochod mawet z 3 literami rejestracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX