Śmiertelny wypadek w Krzczonowie. W zderzeniu dwóch ciężarówek zginął mężczyzna

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej w Krzczonowie (woj. małopolskie). Zderzyły się tam dwie ciężarówki. Kierowca jednej z nich poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 9:30 na drodze powiatowej z Jordanowa do Pcimia, w miejscowości Krzczonów. Zderzyły się tam dwie ciężarówki wymijające się na łuku drogi. Jedna z nich jechała z naczepą, druga z kontenerem. Kontener ten zsunął się z tira i uderzył w kabinę drugiego pojazdu.

Wypadek na drodze w Krzczonowie. Zginął kierowca samochodu ciężarowego

Kierowca jednej z ciężarówek zginął na miejscu. Na miejscu wypadku pracują służby. Droga z Pcimia do Jordanowa została zablokowana. Szacuje się, że utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do godziny 15:00 - pisze Dziennik Polski

Więcej o:
Komentarze (9)
Śmiertelny wypadek w Krzczonowie. W zderzeniu dwóch ciężarówek zginął mężczyzna
Zaloguj się
 • lactum

  Oceniono 11 razy 7

  Banalna sprawa, zle przymocowany kontener. Jak kierowca, ktory jest odpowiedzialny za ladunek moze tego tego nie dopilnowac?

 • zigzaur

  Oceniono 5 razy 5

  Jest też inny Krzczonów, w województwie lubelskim przy drodze wojewódzkiej. Rodzinna miejscowość słynnego aktora Wojciecha Siemiona, który też zginął w wypadku drogowym.

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 9 razy 5

  Zgon na drodze powinien zostać w Polsce wpisany, jako jedna z przyczyn naturalnych.

 • antygronkowiec

  Oceniono 6 razy 2

  Jakby tak kontener poleciał na kilka osobówek to byłaby nie katastrofa w ruchu lądowym, a tak... pewnie zakwalifikują jako wypadek...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX