Nowy Dwór Mazowiecki. Ojciec uprowadził 3-latka po kłótni z matką. Chłopca udało się odnaleźć

Policja z Nowego Dworu Mazowieckiego odnalazła 3-latka, który został uprowadzony przez swojego ojca w ostatni weekend. Jego matka zaalarmowała policję, że jej partner zabrał dziecko po kłótni i nie ma z nim żadnego kontaktu. Mężczyzna podczas zatrzymania był agresywny, postawiono mu cztery zarzuty.

Sukcesem zakończyły się trwające ponad dobę poszukiwania 3-letniego chłopca, który został uprowadzony przez swojego ojca - informuje policja z Nowego Dworu Mazowieckiego. Matka dziecka w sobotę rano poinformowała funkcjonariuszy, że jej partner po kłótni z nią zabrał dziecko i odjechał w nieznanym kierunku. Od tej chwili nie odbierał telefonów i nie było z nim kontaktu. 

Nowy Dwór Mazowiecki. Policjanci odnaleźli 3-latka porwanego przez ojca

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania 3-latka, które trwały przez cały dzień. Matka chłopca złożyła też zawiadomienie, że w ostatnim czasie jej partner znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. W sobotę przed godziną 23 pojazd, którym poruszał się ojciec dziecka, został zauważony przez partol Wydziału Ruchu Drogowego w Zakroczymiu, na stacji paliw. W samochodzie był uprowadzony chłopiec. Gdy policjanci przystąpili do interwencji, mężczyzna próbował odjechać, ale umożliwiono mu ten manewr. W chwili zatrzymania 33-latek był agresywny - został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Została mu pobrana krew do badań na obecność alkoholu i środków odurzających.

Policja informuje, że 3-letniemu chłopcu nic się nie stało. Po konsultacji medycznej został przekazany pod opiekę matki. Jego ojciec po zatrzymaniu usłyszał cztery zarzuty: uprowadzenia rodzicielskiego, znęcania się psychicznego i fizycznego nad jego matką oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Sąd zdecydował też o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Więcej o:
Komentarze (55)
Nowy Dwór Mazowiecki. Ojciec uprowadził 3-latka po kłótni z matką. Chłopca udało się odnaleźć
Zaloguj się
 • koneckie

  Oceniono 34 razy 6

  Jak mama zabierze dziecko ciekawe czy beda pisac o porwaniu. Tyle o rownouprawnieniu a takie stygmatyzowanie ojców. To było jego dziecko wiec moze je brać gdzie chce!

 • koment22

  Oceniono 12 razy 4

  No i dobrze, bo mielibyśmy kolejny serial.

 • zawszedak111

  Oceniono 14 razy 4

  kn, litości!
  "że jej parter zabrał dziecko po kłótni" - na pewno to "parter" zabrał" a nie piętro?

 • wenge1

  Oceniono 5 razy 3

  "mężczyzna próbował odjechać, ale umożliwiono mu ten manewr"
  Dlaczego nie odjechał?

 • togo13

  Oceniono 5 razy 3

  Co się zrobiło w tym kraju. Wszędzie przemoc, hejterstwo, , nienawiść, obelgi. Ludzie macie tylko jedno życie. Zastanówcie się. Czy wasza wiara - o której tak dużo mówicie - nie uczy was szacunku dla drugiego człowieka ?

 • badenhose

  Oceniono 25 razy 3

  Temat sztucznie pompowany. Miał prawa rodzicielskie to ma prawo do decydowania gdzie jest dziecko. Znęcanie, pedofilia to ulubiony temat przy sporach między silną i niezależną kobietą a ojcem jej dziecka. Później są efekty, takie jak z tym 5 latkiem. Panowie, pierwsi zgłaszajcie znęcanie i poniżanie psychiczne, wyjdzie mamusia na spacerek, nie zgłosi tego ojcu. Na policję i krzyczeć, że to uprowadzenie rodzicielskie. Matka bez zgody ojca zabrała dziecko.

 • aietes

  Oceniono 10 razy 2

  co to k. jest! Ojciec nie może zabrać własnego dziecka? A wg ordo iuris 1 lanie to nie przemoc domowa.

 • kzet69

  Oceniono 20 razy 2

  Ja pyerdolę... z powodu tego psychopaty z Grodziska kulsoństwo będzie w glorii prawa łamało prawa wszystkich ojców w Polsce... brawo wy ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX