Toruń. Alkoholowa impreza na komisariacie skończy się kontrolą MSWiA

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbieta Witek zleciła kontrolę Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy po wydarzeniach, jakie miały mieć miejsce na komisariacie Toruń-Śródmieście. To właśnie w tym miejscu miała odbyć się impreza alkoholowa, w wyniku której ranny został jeden z policjantów.
Zobacz wideo

Do alkoholowej imprezy miało dość na komisariacie policji Toruń-Śródmieście. Jak podaje "Gazeta Pomorska" według jednego z policyjnych forów internetowych w trakcie zakrapianej alkoholem zabawy jeden z policjantów uderzył głową w skrzynkę z hydrantem. Do mężczyzny wezwana została karetka pogotowia.

Alkoholowa impreza policjantów na komisariacie w Toruniu. MSWiA poleciło kontrolę

Jak podaje rzecznik prasowa KWP Bydgoszcz w rozmowie z TVP Info z powodu organizacji "nieformalnego" spotkania na komendzie, odwołana została już komendant komisariatu Toruń-Śródmieście Dorota R., która również miała uczestniczyć w imprezie. Śledczy będą teraz weryfikować, w jakich okolicznościach doszło do wypadku, w którym ranny został policjant (według doniesień naczelnik sztabu KMP w Toruniu) - jego obrażenia zostały sklasyfikowane jako średni uszczerbek na zdrowiu.

W sprawie miały już zostać zebrane dowody, które przekazane zostały do Prokuratory Regionalnej w Gdańsku. Dodatkowo minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbieta Witek za pośrednictwem Twittera poinformowała, że zleciła przeprowadzenie natychmiastowej kontroli w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy - Jeśli informacje medialne się potwierdzą, zażądałam wyciągnięcia surowych konsekwencji wobec tych policjantów i ich zwierzchników.

Więcej o:
Komentarze (76)
Toruń. Alkoholowa impreza na komisariacie skończy się kontrolą MSWiA
Zaloguj się
 • ks.pedofil

  Oceniono 28 razy 16

  A potem na kacu szukaja zaginionego chlopca i przechodza nad jego cialem jak nad kaluza. Top nie jest incydent, to jest NORMA. Prosci ludzie to i potrzeby proste. Cos wychlac, pobic bezbronnego a jak i dobrze pojdzie to cos ukrasc. Jak juz wieksza biba to i kogos mozna zastrzelic albo zakatowac. Wladza zadowolona i juz niedlugo na emeryture. Zyc nie umierac.

 • krynolinka

  Oceniono 22 razy 16

  I będziemy utrzymywać teraz młodych byków na policyjnej emeryturze.

 • siwywaldi

  Oceniono 19 razy 13

  Oj kulsony, kulsony...
  Nie dość że niekompetentni, to nawet wódki nie potrafią pić.
  A najlepszy jest ten wpis ~stunbrasa na twiterku, w którym wychodzi, KTO ich "po koleżeńsku" podpiendrolił....

 • an_ma_o

  Oceniono 19 razy 11

  Hahahaha rozbil sobie kulson po pijaku łeb hydrantem i afera prawie miedzynarodowa ....hahaha powinni wszystkich wyyebac

 • olal.bana.gw

  Oceniono 17 razy 11

  Czy kapelan od dr.T.Rydzyka byl i blogoslawil imprezke milicjantow? Czy byla to uczta szatana? Pod okiem lojca dyrechtora, nie wierze.

 • logedout

  Oceniono 10 razy 8

  Zaczyna to coraz bardziej przypominać czasy PRL.

 • maguniaklikunia

  Oceniono 10 razy 8

  A kto płacił za tę libację? Czy była ufundowana przez panią i pana komendanta, czy to była jakaś nagroda albo co mogło też się zdarzyć na komisariacie policjanci dostali od kogoś sowitą łapówkę i musieli koniecznie to opić. Czy był tam kapelan ? Czy dziś uczestnicy przyszli do pracy czy są na zwolnieniu lekarskim? Kiedy będą następne protesty policji z żądaniami podwyżek? Takie mam dziecinne pytania, ale proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX