Policja poszukuje 5-letniego Dawida w nowym miejscu. Przyjechali z ciężkim sprzętem

5-letni Dawid Żukowski wciąż jest poszukiwany. W czwartek policja wytypowała nowe miejsce - podaje Polsat News. Funkcjonariusze szukają chłopca w pobliżu ogródków działkowych Miejski Paluch na Okęciu.
Zobacz wideo

Mimo upływu ośmiu dób wciąż nie odnaleziono 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. W czwartek policjanci rozpoczęli przeczesywanie terenu przy ogródkach działkowych Miejski Paluch na Okęciu, niedaleko trasy S2. Jak podaje Polsat News, na miejscu jest kilka wozów policyjnych, psy tropiące i ciężarówka przewożąca ciężki sprzęt.

Poszukiwania Dawida z Grodziska Mazowieckiego

Dawid Żukowski zaginął w okolicach Grodziska Mazowieckiego pod Warszawą. Poszukiwania trwają od środy 10 lipca, kiedy to matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Ojciec miał odwieźć pięciolatka do Warszawy, gdzie od jakiegoś czasu mieszkała jego matka. Nigdy tam jednak nie dotarł. Później okazało się, że 32-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Nie było przy nim Dawida. Mimo przeszukania setek hektarów i zaangażowania w akcję poszukiwawczą rekordowo dużych zastępów policji, a także strażaków i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, wciąż nie wiadomo, gdzie jest chłopiec.

Dawid Żukowski ma 110 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki. Informacje związane z zaginięciem chłopca można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub dzwoniąc na numery telefonów 112 i 997.

Więcej o: