W piątek pogrzeb ojca 5-letniego Dawida. Odbędzie się bez nabożeństwa

W piątek 19 lipca odbędzie się pogrzeb ojca 5-letniego Dawida - dowiedziała się Wirtualna Polska. Mężczyzna popełnił samobójstwo, a przed śmiercią wysłał matce chłopca informację, że ta nigdy nie zobaczy syna. Jego pogrzebowi nie będą towarzyszyły uroczystości kościelne.
Zobacz wideo

Pogrzeb 32-letniego Pawła Ż., ojca zaginionego 5-letniego Dawida, ma się odbyć w piątek 19 lipca o godzinie 12 w Grodzisku Mazowieckim. Jak podaje Wp.pl, rodzina mężczyzny zdecydowała, że uroczystości pogrzebowej nie będzie towarzyszyła msza święta ani żadne nabożeństwo. Urna z prochami mężczyzny ma zostać pochowana na cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim. Rodzina nie życzyła sobie rozwieszania klepsydr z informacjami dotyczącymi szczegółów pogrzebu - wynika z ustaleń "SE".

Zaginięcie Dawida Żukowskiego. Policja wciąż nie wie, gdzie jest chłopiec

To już ósma doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego, który zaginął w okolicach Grodziska Mazowieckiego pod Warszawą. Poszukiwania trwają od środy 10 lipca, kiedy to matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Ojciec miał odwieźć pięciolatka do Warszawy, gdzie od jakiegoś czasu mieszkała jego matka. Nigdy tam jednak nie dotarł. Później okazało się, że 32-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Nie było przy nim Dawida. Mimo przeszukania setek hektarów i zaangażowania w akcję poszukiwawczą rekordowo dużych zastępów policji, a także strażaków i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, wciąż nie wiadomo, gdzie jest chłopiec.

Dawid Żukowski ma 110 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki. Informacje związane z zaginięciem chłopca można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub dzwoniąc na numery telefonów 112 i 997.

Więcej o:
Komentarze (190)
W piątek pogrzeb ojca 5-letniego Dawida. Odbędzie się bez nabożeństwa w kościele
Zaloguj się
 • kisssmyass

  Oceniono 29 razy 27

  a pedofila arcybiskupa Wesołowskiego można było pochować z honorami i po katolicku? To co wart jest pochówek katolicki? Gów no!

 • fandzloch

  Oceniono 28 razy 20

  Teraz to dla niego i tak bez znaczenia. A rodzina ma faktycznie dylemat jak sie zachowac, stracili dwie osoby.

 • hamsterx

  Oceniono 39 razy 17

  to zupełnie jak mój pogrzeb,
  mój będzie bez nabożeństwa i bez kapłana

 • solveig78

  Oceniono 37 razy 17

  Rodzina nie życzyła sobie rozwieszania klepsydr z informacjami dotyczącymi szczegółów pogrzebu - więc w zamian za to podajmy wszystkie szczegóły w prasie ogólnopolskiej..... Ręce opadają.... Jeszcze po SE można się było spodziewać, że to hieny, ale gazeta.pI?

 • jan.ma

  Oceniono 15 razy 13

  Dziwny podtytuł. Czy to coś extra, że pogrzeb będzie świecki. Świeckie pogrzeby są coraz popularniejsze i do tego mają ładniejszą oprawę. I bardzo dobrze.

 • dzidka17

  Oceniono 12 razy 12

  co to kogo obchodzi czy będzie msza czy będzie ksiądz?
  Poirytował mnie tytuł tego artykułu , który wybrzmiał tak jakby Polska juz była krajem wyznaniowym. Ten tytuł jako żywo przypomina tytuły artykułów z "Plotka" .
  Obnażane uczuc religijnych czy też stosunku tychże do kościoła jest zwyczajnie prostactwem.Każdemu nalezy się minimum intymności , a sfera wiary jest sferą osobistą każdego człowieka.
  Ci co się wybierają na pogrzeb na pewno wszystko wiedzą bez tej sensacyjnej wiadomości w gazecie

 • munaciello

  Oceniono 22 razy 12

  Jak to jest?
  Na pogrzeb arcybiskupa Wesołowskiego, który straszne rzeczy popełniał z perfidią i w pełni świadomie przybyły tłumy księży, a na pogrzeb tego nieszczęśnika, który popełnił rzecz straszliwą w desperacji i w zaćmieniu umysłu, nie przyjdzie żaden ksiądz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX