Pogoda na dziś - poniedziałek 22 lipca. Meteorolodzy zapowiadają przelotny deszcz w całym kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 22 lipca. Dziś najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. W pozostałych regionach przewidywane są temperatury od 24 do 27 stopni.
Zobacz wideo

Dziś synoptycy zapowiadają kontynuację deszczowej pogody. Najbardziej intensywnych opadów deszczu oraz burz muszą spodziewać się mieszkańcy wschodniej Polski.

Temperatura. Dziś termometry w całej Polsce pokażą od 22 do 27 stopni

Najniższa temperatura zapowiada jest w Olsztynie, Koszalinie i Suwałkach, gdzie będzie około 22 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest dla Pomorza i Podlasia. Najcieplejszy dzień, z temperaturą do 27 stopni, czeka mieszkańców województwa lubuskiego. 26 stopni pokażą termometry w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim i śląskim. W pozostałych regionach temperatura będzie wahać się od 24 do 25 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 22 lipca.Pogoda na dziś - poniedziałek 22 lipca. gazeta.pl

Opady. W całym kraju meteorolodzy zapowiadają przelotne opady deszczu

Zachmurzenie umiarkowane i duże zapowiadane jest dziś głównie na wschodzie i południu Polski. Większe rozpogodzenia na północy i zachodzie oraz pod wieczór na terenie większości kraju. Meteorolodzy prognozują deszcz w całym kraju. Dodatkowo przewidywane są także burze, zwłaszcza w województwach wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim, śląskim i opolskim. W pozostałych regionach zapowiadane są mniej intensywne opady deszczu. Wiatr słaby, jedynie podczas burz na wschodzie kraju możliwe bardziej umiarkowane porywy wiatru.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Pogoda na dziś - poniedziałek 22 lipca. Meteorolodzy zapowiadają przelotny deszcz w całym kraju
Zaloguj się
 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 2 razy 2

  Niesprawiedliwie codziennie dosłownie codziennie gazeta podajesz info nt pogody natomiast komunikaty do niehandlowych niedzielach niestety dopiero od czwartku czasami przypomni wam się w środę, dlaczego taka jest niesprawiedliwość. Ja oraz mieszkańcy naszego bloku nr 9 jesteśmy oburzeni.

 • żararaka straszny

  Oceniono 1 raz 1

  Z okazji zbliżającej się handlowej niedzieli w tym tygodniu żądamy podawania info już od wtorku i to tylko i wyłącznie przez UZ, pogodę mamy w nosie a po drugie tą którą podajecie absolutnie się nie sprawdza.

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 1 raz 1

  Pytam dlaczego info o pogodzie podawane jest tylko dla województw oraz dużych miast. My mieszkańcy Kopytowa Królewskiego wręcz żądamy podania szczegółowej informacji pogodowej na naszym terenie A dlaczego dlatego ,że ubiegłym roku u nas był sam prezes i Szydło, I co zatkało kakao??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX