Horodyszcze. Nowe szczegóły tragicznego wypadku. "14-latek chwalił się, że jest dobrym kierowcą"

Czwartkowe tabloidy podają więcej informacji na temat wypadku w miejscowości Horodyszcze. We wtorek zginęła tam 14-letnia Martyna. Jej koledzy w ciężkim stanie trafili do szpitala. Prowadził jeden z nich. Okazuje się, że "pożyczyli" auto, by zaszpanować.

14-letnia Martyna i jej 13-14-letni koledzy z miejscowości Horodyszcze w woj. lubelskim chcieli się popisać i spod domu jednego z nastolatków wzięli auto - piszą zgodnie "Fakt" i "Super Express". Dla jednego z chłopców - 14-latka - podobno nie był to pierwszy raz za kierownicą. Chłopak miał się chwalić, jakim jest dobrym kierowcą.

Horodyszcze. Tragiczny wypadek - jak do niego doszło?

Jak wyglądała tragiczna podróż? Dziewczyna siedziała koło kierowcy, nie miała zapiętych pasów, podobnie jak reszta towarzystwa; mieli tylko przeciąć szosę i skręcić w polną dróżkę - podają tabloidy. Na drodze wojewódzkiej nr 815 doszło do wypadku - w ich volkswagena uderzył dostawczy opel. Policja od początku mówiła, że volkswagen, wyjeżdżający z podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa. 

W wypadku zginęła 14-latka, a jej koledzy zostali ciężko ranni. Kierowca opla płakał, kiedy zobaczył, co się stało - pisze "Super Express". 

Więcej o:
Komentarze (205)
Nowe szczegóły tragicznego wypadku w Horodyszczach. "14-latek chwalił się, że jest dobrym kierowcą"
Zaloguj się
 • john_yossarian

  Oceniono 40 razy 36

  Takie mniemanie o sobie ma 99% polskich kierowców. Niestety, maksymalnie połowa posiada umiejętnościni wiedzę oraz cechy osobiste, pozwalające na w miarę bezpieczne poruszanie się pojazdami. Z roku na rok wzrasta liczba kierowców a spada liczba potrafiących jeździć.
  Tu mamy przypadek szczenięcej brawuy, za którą dzieciaki zaplaciły straszną cenę.

 • polsz

  Oceniono 34 razy 30

  smarkacze sp...liły życie kierowcy opla

 • fruqo3

  Oceniono 66 razy 30

  Polska B, elektorat 500+ nauczony religii, ale nie logiki i fizyki.
  Tak mamy rząd, takiego mamy suwerena.

 • mg_40

  Oceniono 37 razy 21

  Polak jedzie szybko i bezpiecznie. Przestrzeganie limitów prędkości jest dla słabeuszy w rurkach

 • last.j23

  Oceniono 14 razy 12

  Widać, nie było to pierwszy raz, cała wieś o tym wiedziała. A teraz lament bo nikt nie reagował.

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 22 razy 12

  Taki curwa dobry kierowca 14-letni, tatuś pozwolił mu jeździc, dumny z syna że taki gó...ak a już potrafi kręcić kierownicą... Zapominał tylko o zasadzie prawej strony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX