Komentarze (87)
Poszukiwania 5-letniego Dawida. Prokuratura: Ojciec miał dokładnie zaplanować porwanie dziecka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adalberto3

  Oceniono 3 razy 1

  Ojciec z dużym prawdopodobieństwem zaplanował morderstwo i ukrycie zwłok. Chciałbym się mylić, ale wszystkie dotychczas zebrane fakty na to wskazują. Czas mija, a wraz z nim maleją szanse na odkrycie miejsca odkrycia zwłok.

 • potulny

  Oceniono 1 raz 1

  wczoraj jego duch powiedzial to policji.

 • edo1404

  Oceniono 1 raz 1

  Prokuratura w tych czasach zachowuje się jak spienione wściekłe psy na uwięzi. Rozpędzają się i omal łańcucha nie zerwą, obryzgując pianą pobliskich gapiów - redahtorki GW i inne feministki. Podają nie sprawdzone informacje mające rozjuszyć tłuszczę przeciwko ojcu. A może to tylko jakaś pisząca postrzelona z czerwonymi paznokciami żądna zemsty i krwi za wszystkie jej krzywdy przeszłe i przyszłe wymyśliła?

 • adela.pruszynska

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba znać prawdę i tylko prawdę żeby wszysto wyszło na jaw. Dziecko stało się kartą przetargową pomiędzy rodzicami. O co tam konkretnie chodziło, nie wiemy. Tyle dni poszukiwań, bez wyniku. Dziecko jest albo zamordowanie i wrzucone do jakiegoś kwasu i sie rozlewisko. Oddane na organy i wywiezione za granicę lub co jest mało prawdopodobne wywiezione żywe za granicę. Sytuacja trwała kilka godzin a poszukiwania kilka dni.Raczej tego dziecka nie odnajdą. Jest taki powiedzeni ZA GLUPICH RODZICOW DZIECI CIERPIA a ZA GLUPIE DZIECI RODZICE CIERPIA. Tak robi ludzką głupotą, zawiść ,upatreść i ego

 • haha-to-ja

  Oceniono 3 razy 1

  Ojciec zaplanował porwanie , haha no redakcjo piekne wypracowanie.

 • pinup

  Oceniono 5 razy 1

  Czyli jest nadzieja, że dzieciak jednak zyje.

 • flaku

  0

  Po pierwszych informacjach o tym wypadku uznałem że ojciec zabił dziecko i tyle, ale w tym momencie mam nadzieję że ojciec faktycznie miał jakiś plan i że ten długi postuj jak także wyłączenie telefonu w okolicach lotniska świadczą że chłopiec żyje może nie wPolsce ale nadal żyje i jeśli opłacił karaj to z pewnością nie samolotem, albo nadal czeka gdzieś przy granicy na to aż pojawia się dokumenty "kuzyna" na których będzie mógł wyjechać do kalingradu bądź do Białorusi bo jak słychać tatuś miał tam kontakty nie był zwykłym szaraczkiem jak podawano początkowo.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  Co nowego wynika z tego artykulu?

 • cerveteri

  Oceniono 4 razy 0

  Moim zdaniem powinni skorzystać z pomocy Medium. Bo coś tu nie gra

 • Artur Rutkowski

  Oceniono 4 razy 0

  Skoro zaplanował wcześniej to może warto sprawdzić, gdzie i czy bywał w rejonie zaginięcia dziecka...?

 • najezyn

  Oceniono 3 razy -1

  Ciekawe, skąd oni takie wnioski biorą. Może i zaplanował, a może był wściekły na żonę, syn go wkurzył, więc to trzasnął pięścią - i całkiem bez premedytacji zabił. Więc ciało ukrył a sam usiadł na torach i poczekał na pociąg.

 • valla

  Oceniono 6 razy -2

  mam dość marnowania moich podatkow na jakas patologie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tilow7

  Oceniono 5 razy -3

  Skoro zaplanował .... Kiedyś pomyślałem sobie będąc na cmentarzu, że to właśnie miejsce byłoby idealnym na ukrycie czyichś zwłok. Na zasadzie, że najciemniej pod latarnią. Przecież nawet szukanie aparaturą nie wykaże nic ponad to, że tamże jest pełno pochowanych ciał. Może warto sprawdzić, czy ten tatulko przed zabraniem syna, nie odwiedził jakiegoś pogrzebu?

 • rozsadek5

  Oceniono 5 razy -3

  We wszystkich artykułach jest napisane, że miał zabrać chłopca do dziadków ale nigdy tam nie dojechał....
  A tu jest napisane, że zabrał chłopca od dziadków....
  Szczegół nieistotny do ogółu sprawy ale jak tak piszą to trudno uwierzyć czy nie ma innych przejęzyczeń.
  Sprawa z góry zaplanowana, mam nadzieję że dziecko żyje.
  Może sprzedał za długi?

 • primum_non

  Oceniono 6 razy -4

  co to jest porwanie dziecka? Tylko w RP. Zabójstwo, jeśli zaplanował, to rozumiem. Jako ojciec nie musiał niczego w tym wypadku planować.

 • andy_1

  Oceniono 9 razy -7

  pie...nie.... zabił w przypływie szału i zabił się gdy zrozumiał co zrobił.... ot co... ciało ukrył gdzieś przypadkowo...

 • onten

  Oceniono 12 razy -10

  tyle razy mu zona mówila, że jak wezmą rozwód to dziecka na oczy nie zobaczy bo ona juz się o to postara i ma za sobą sądy i policję no to chłop juz nie wytrzymał i teraz niech zona niech się dowie jak to jest, że dziecka nie zobaczy, mysle, że tu chłop jest ofiarą a ta wstrętna i obrzydliwą chorą zonę pownni zamknąc w pudle

 • grzesbor

  Oceniono 15 razy -11

  Gdyby to kobieta zabiła się, każdy by się nad nią litował, męża wyzywanoby od najgorszych, że przemocą psychcizną doprowadził ją do samobójstwa, że żadnego wsparcia w nim nie miała. Niestety ale gdy to facet jest ofiarą, żadna instytucja mu nie pomoże, nie ma prawa być ojcem dla dzieci po rozstaniu jeśli matka na to zgody nei wyraża, żadne wyroki sądu na nic tu się zdadzą. Każdy od razu zrobi z niego przemocowca, narkomana, hazardzistę, alkoholika. Zaraz się jeszcze okaże że ojciec Dawida był Pedofilem, gejem, mafiozą... A on był ofiarą przmeocy, któej nikt nie chciał pomóc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX