Nieoficjalnie: W samochodzie znaleziono ślady krwi 5-letniego Dawida. Na ubraniu ojca też

W aucie ojca Dawida Żukowskiego, a także na jego ubraniu, prokuratura miała natrafić na ślady krwi 5-letniego chłopca - informuje nieoficjalnie serwis Fakt24.
Zobacz wideo

Serwis Fakt24 donosi, choć na razie nieoficjalnie, że pojawiły się nowe informacje w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawida Żukowskiego. Według dziennikarza portalu na ubraniu Pawła Ż. oraz w jego aucie znaleziono ślady należące do dziecka.

W samochodzie Pawła Ż. odnaleziono bardzo dużo śladów krwi i moczu 5-letniego Dawidka. Podobne ślady znaleziono także na ubraniu mężczyzny

- czytamy w portalu, który podkreśla, że takie informacje pochodzą ze źródeł zbliżonych do prokuratury. Poza tym na ubraniu ojca chłopca miały być znalezione ślady trawy, liści oraz ziemi, a według prokuratury - to mogłoby pozwolić im na zlokalizowanie miejsca, gdzie jest 5-letni Dawid.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego

Wtorek to szósty dzień poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. 10 lipca około północy jego zaginięcie zgłosiła matka, gdy ojciec nie odwiózł dziecka w umówionym czasie. Z informacji policji wynika, że Paweł Ż. zabrał Dawida z domu w Grodzisku Mazowieckim, a następnie popełnił samobójstwo.

Od czwartku 11 lipca trwa największa w historii polskiej policji akcja poszukiwawcza. Na podstawie zeznań świadków i nagrań z monitoringu funkcjonariusze odtworzyli drogę, którą poruszał się ojciec Dawida i dokładnie sprawdzili prawie 4 tysiące hektarów przylegających do niej terenów.

Od poniedziałku zmieniła się za to formuła poszukiwań - policja nie wznowiła masowej akcji przeczesywania terenu, a skupiła się na analizie dotychczas zebranych informacji.

Dawid Żukowski ma 110 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki. Informacje związane z zaginięciem chłopca można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub dzwoniąc na numery telefonów 112 i 997.

Więcej o:
Komentarze (151)
Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Nieoficjalnie: Ślady krwi chłopca w aucie ojca i na ubraniu
Zaloguj się
 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 17 razy 15

  Paweł Ż, ojciec Dawida Żukowskiego. Paranoja.

 • mietek1910

  Oceniono 12 razy 8

  Zakopał albo utopił tego chłopca.

  Bydlę, powinien cierpieć do końca życia za to a nie ginąć szybko rzucając się pod pociąg. Albo przynajmniej rzucić się tak nieumiejętnie żeby go na pół przecięło i męczył się jeszcze kilka godzin. Skur...

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 17 razy 7

  Smutna wiadomość skoro znaleziono ślady krwi prawdopodobnie poszukiwania nie skończą się odnalezieniem żywego chłopca

 • alejagwiazd

  Oceniono 26 razy 6

  W wolsce rodzina złozona z kobiety i mężczyzny jest nietykalna. Jezeli kobieta zglasza przemoc w rodzinie to znaczy, ze bezczelna lewaczka, feminazistka i chce zniszczyc normalna rodzine

 • wykidajlo2

  Oceniono 9 razy 5

  Przyjazne państwo sprawia, że ludzie wariują. Miernikiem liczba samobójstw znacznie większa niż za śp. komuny. I nie wystraszy ich żadne zaostrzanie kar, jak chcą tego delfini prezesa.

 • onduma

  Oceniono 23 razy 5

  Co wy z tym "ojcem". Na miano ojca trzeba zasluzyc. "Ojcem" moze byc nawet gwalciciel a prawa sa tak glupie, ze w USA gwalcicielowi przyznano prawo do widzen z dzieckiem, ktore splodzil. Czy naprawade macie jeszcze jakis szacunek do prawa ? Popatrzcie na historie. I niewolnictwo i palenie czarownic bylo "zgodne z prawem"

 • olafwrocek

  Oceniono 4 razy 4

  Nie mogę tego czytać... Serce pęka...

 • saves

  Oceniono 8 razy 4

  To było wiadome od momentu, w którym opublikowali słowa ojca mówiącego do matki, iż nigdy go już nie zobaczy. Po tylu dniach poszukiwań nie ma możliwości by ktoś go nie widział. Oczywiście gdyby żył i się błąkał. Ojciec woził go samochodem, więc może być gdziekolwiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX