Komentarze (190)
Chcieli uśpić chorego psa, bo śpieszyli się na wakacje. Weterynarz uratował yorka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 9 razy 5

  No cóż tak to jest jak bierze się czworonoga nieważne czy to pies kot lub inne zwierzątko tylko dla szpanu.

 • wie wod

  Oceniono 4 razy 4

  Wypadało by opublikować nazwisko tych nad wyraz "humanitarnych" homopodobnych. Niech wiedzą sąsiedzi, współpracownicy, a i dzieci, o ile je mają, niech będą dumne i przypadkiem nie chorują, zwłaszcza przed wakacjami.

 • malpapolska2

  Oceniono 6 razy 4

  Przynajmniej piwskowi sie udalo, z czlowiekiem, byloby gorzej!

 • rikol

  Oceniono 12 razy 4

  Ich dzieci tak samo ich potraktują za jakis czas. Eutanazja będzie niedługo legalna.

 • Andrzej Dzbański

  Oceniono 5 razy 3

  Tak jest ze sloikami w gwarze warszawskiej, weckami po poznańsku, brak przyjaciół rodziny, tylko oni i nic więcej, nawet dzieci mają tylko dlatego, że ktoś wymyślił 500+. A jak wrócą na wioskę, to przykładni obywatele, odwiedzają matkę, ojca chodzą do kościoła i tylko patrzą, kombinują jak znowu żyć normalnie.

 • zraszacz

  Oceniono 3 razy 3

  Wielka Polska Katolicka ha ha ha ha

 • dk2017

  Oceniono 2 razy 2

  Każdy pies powinien być zaczipowany, dane o właścicielu wpisane do centralnej bazy danych.
  Kto nie prowadzi zarejestrowanej, porządnej hodowli MUSi psa sterylizować, gdy nie zrobi tego to podatek dochodowy powinien zapłacić!
  To samo z kotami, w końcu nie będzie bezpańskich psów!

 • tkslazek

  Oceniono 10 razy 2

  "Właściciele chcieli uśpić chorego yorka, bo śpieszyli się na wakacje. Weterynarz uratował yorka Logana"
  Potem 9 linijek tekstu... i wytłuszczonymi literami:
  "Weterynarz uratował psa. Właściciele chcieli go uśpić, bo jechali na wakacje"
  I znowu tekst, jak powyżej.

  Resume:
  Wyborcza produkuje newsy dla idiotów, którym najbardziej oczywiste kwestie trzeba tłumaczyć i to po dwa razy. Taki jest grupa docelowa czerskiej ekipy, Ekipy która ongiś tworzyła największą w Polsce gazetę dla inteligencji..
  Fajnie :)

 • ian Kośki

  Oceniono 2 razy 2

  Wiem że piesek lub kotek lub inne zwierzątko na urlopie to naprawdę spory problem lecz bez przesady swojego ulubieńca na ten okres dwóch tygodni można zostawić albo u u rodziny ,przyjaciół lub wielu wielu hoteli dla zwierząt!!

 • Piotr Berger

  Oceniono 2 razy 2

  Posałbym ich na wakacje... na Wschodnią Syberię.

 • nennane

  Oceniono 10 razy 2

  Nie nadużywajcie słowa eutanazja! Usypianie zwierząt to nie żadna eutanazja!!!

 • ruda2019

  Oceniono 1 raz 1

  Szlak mnie trafia codziennie czytam o bestialstwie wobec bezbronnych zwierząt jak nie katowane to przywiazywane w lesie a teraz nowa metoda uśpić jak można być taką wykolejoną bestią mieć psa 12 lat i w ten sposób się go pozbywać do wiadomości tych prymitywnych ludzi zwierzęta też czują ból i tęsknią nie życzę nikomu źle ale czasami robię wyjątki i życzę im wszystkiego co najgorsze za to co zrobili a szacunek dla pana weterynarza

 • mocz-nick

  Oceniono 11 razy 1

  Mam nieodparte wrażenie, że ten pan swoją popisówką załatwił właśnie kilka kolejnych zwierząt w lesie, przywiązanych do drzewa przed urlopem. Nikt nie lubi być publicznie linczowany, zwłaszcza polska dulszczyzna. Więc lepiej po cichu, do lasu... Daj spokój Marian, gdzie do weterynarza, jeszcze jakiś paszkwil napisze i będziesz miał. Szkoda, że ludzie bez serca, fajnie, że pies uratowany, miło że weterynarz się poczuwał, ale jednak epatowanie swoim bohaterstwem i linczowanie byłych właścicieli to słaby pomysł.

 • kontonagazeta001

  Oceniono 11 razy 1

  Moi znajomi też uśpili yorka, też był stary ale zdrowy. Lekarze odmawiali. W końcu jednak im się udało. I (naprawdę, to nie ściema) - w ciągu kilku tygodni spotkała ich seria nieszczęść - zostali bez pracy - wspólnik ich wyrolował, upadł ich developer, dzieciak się skaleczył a objawy jak przy sepsie, okradli ich, zaczął ich ścigać bank za jakieś konto z odsetkami sprzed 12 lat itd... Kumulacja, a mój dzieciak stwierdził, że to z powodu tego yorka. Dla niego to oczywiste. Może ma rację? ;)

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 13 razy 1

  Mam dośc w bliskim sąsiedztwie jorka,szczekającego od 6.oo rano do 22.oo całymi godzinami na obejściu,tarasie... Nikt go nie wychował,a może ta rasa nie da się wychować i "zamknąć" pyska?

 • norniczka

  Oceniono 7 razy 1

  Szacun!

 • luzuj

  Oceniono 9 razy 1

  A ile kosztowałaby cała procedura leczenia prostaty u starego, 12 letniego psa? Tak z ciekawości pytam.

 • edytkus

  0

  Mam wrażenie ze ta historia jest niepełna. Chetnie poznałabym wersje byłych właścicieli psa. Zastanawia mnie dlaczego zmieniono psu imię. 12 lat reagował na jedno a teraz nagle dostał inne? Co innego gdyby nie było wiadomo jak się wabi a tak to bez sensu. I dlaczego weterynarz musiał 'załatwiać przejęcie psa od kliniki' skoro mógł zapytać właścicieli. No chyba ze to klinika była właścicielem i postanowiła psa się pozbyć. Ta historia nie trzyma się za bardzo kupy.

 • jan.go

  Oceniono 2 razy 0

  Po ch... bierzesz psa jak nie lubisz ?

 • matylda1001

  Oceniono 6 razy 0

  Pamiętacie rodziców, którzy zostawili na lotnisku własne dziecko bo się okazało, że cos tam nie tak było z jego paszportem? No to co się dziwić że inni dla psiaka nie mają litości.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 10 razy 0

  Myślę, że mniej zbulwersowania wywołuje dość częsty proceder podrzucania starych i niedołężnych rodziców do szpitali na okres świąt, weekendów czy wakacji. No ale po co czytelnikom psuć samopoczucie. Lepiej niech się pieskiem wzruszą...

 • lubat

  Oceniono 12 razy 0

  Obrońcy psów i kotów różnią się od "obrońców życia poczętego" tylko obiektem swoich obsesji.
  Według tych pierwszych pies i kot to istoty wyższe od każdego innego zwierzęcia, które zabija się każdego dnia na całym świecie w milionach. A jak się je już ma, to musi to trwać "aż do naturalnej śmierci" bez względu na okoliczności życiowe.
  Natomiast "obrońcy życia poczętego" gotowi są zabić wszystkich, którzy czyhają na to "życie".

 • malinajan

  Oceniono 1 raz -1

  Opublikujcie nazwisko tych bydlaków.

 • misio-kicio

  Oceniono 13 razy -1

  Czytajcie ten tekst ze zrozumieniem.
  Piesek dostał receptę na "wieczny sen" od jakiegoś lekarza. Właściciele przyjechali do lek. Ł., aby psa uśpił. Ten chciał zarobić na swoje wakacje więc zaproponował długotrwałe leczenie. Właściciele wymówili się wyjazdem. (Ja też czasem, gdy mnie jakiś upierdliwy handlarz nachodzi mówię: jutro jadę na wakacje i porozmawiamy gdy wrócę). Zawiedziony lek. dał głos w GW.
  Gdyby GW była rzetelna, to przedstawiłaby wersję właścicieli psa. Spytałaby pierwszego lek. dlaczego kazał uśpić psa. Pojechałaby z psem do innej kliniki, żeby ocenić, czy rzeczywiście da się go uleczyć. Ale czegóż oczekiwać od szczujni? Szczują jednych na drugich i z tego mają kasę.
  Pzdr. Kicio

 • Daniel Kepinski

  Oceniono 7 razy -1

  Szacun oj zbieram na operację swojego psa weterynarz nie chce mojego kundla za darmo zoperować

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 17 razy -1

  No i na cholerę ludziom psy? Jakieś racjonalne uzasadnienie? Taaa, ja wiem, psy przewodniki i takie tam inne srutututu... ale tak trzymać takiego obesranego stwora, aby trzymać??? Po co?

 • ninka30

  Oceniono 7 razy -1

  Oby wiecej takich wspaniałych ludzi jak Pan doktor.. A dla byłych właścicieli-potworów wszystkiego najgorszego oby cierpieli... Jak to mówią karma wraca i to bardzo szybko!!!!!!

 • apep54

  Oceniono 9 razy -1

  Dwie refleksje...- Może warto poznać nazwisko owej rodziny. -Nie daj boże mają dzieci i lepiej być przygotowanym,że w czasie kiedy Państwo wybierają się na wakacje ,do "władysławowa" ,a tu dziecko chore...... Po drugie- Tego Yorka udało się wybronić ,ale ilu miało pecha trafić na przekupnego weterynarza bez sumienia.???? -Zjawisko musi być powszechne- Mam kota z podobnego odzysku. -Lekarz uratował -kandydata do uśpienia z powodu..... łzawiącego oczka nieszczęśnika .

 • mawik_net

  Oceniono 4 razy -2

  O tak , ratować chore pieski , mój ojciec wsadził z 10 tysięcy, a pies i tak odszedł za rok, ale przed śmiercią jeszcze musiał doznać traumy operacji i rehabilitacji kręgołsupa!
  Też chciałabym żeby mnie uśpili jak będę ciężko chora w wielu 80 lat.

 • lubella69

  Oceniono 12 razy -2

  cium cium... jak kochamy te zwierzaczki!... pieseczki i koteczki!.... po czym dajemy im zmielonego cielaczka z puszki... jest cacy! :)))))

 • lubella69

  Oceniono 10 razy -2

  Mam pytanie, a co zrobiłby ten "uroczy" pan weterynarz, jak dostałby wezwanie do konia ze złamaną nogą? Przecież konie też są piękne i też są przyjaciółmi ludzi!
  Niech się wypowiada ten, który cokolwiek wie i zna temat.

 • vargur09

  Oceniono 6 razy -2

  z tym wyciem jak bóbr to ktoś tam przesadził, może wył jak piła spalinowa a może jak zwykła syrena alarmowa..

 • 2doxa

  Oceniono 5 razy -3

  Fajna reklama. Szacuje, ze jej wartosc wynosi okolo 150 000 zl.

 • lubat

  Oceniono 11 razy -3

  Ciekawe, czy miłośnicy psów i kotów mają świadomość, że ich pupile przyczyniają się do zmiany klimatu bardziej niż ludzie, bo ich dietą jest wyłącznie mięso (z mniej równych zwierząt).

  "Domowe czworonogi zostawiają w środowisku wielkie odciski łap.
  Gdyby amerykańskie psy i koty założyły osobne państwo, zajęłoby ono piąte miejsce na świecie pod względem emisji gazów cieplarnianych wynikających z diety, tuż po Rosji, Chinach, USA i Brazylii."
  polityka.pI/tygodnikpolityka/nauka/1795860,1,jak-nasze-zwierzeta-niszcza-srodowisko.read

 • zbik_kapitan

  Oceniono 10 razy -4

  Jak celebrytka usuwa ciaze, bo ma za male mieszkanie, to jest bohaterka.

 • zagadkowy_komandos

  Oceniono 6 razy -4

  Wiem, że tego nie widać przez Internet ale jestem tak bardzo wzruszony, że łzy ciekną mi po policzkach.

 • rafthetough

  Oceniono 12 razy -4

  Trojmiasto to stan umyslu. Lewactwo zabija psy, a nawet sasiada by zabili gdyby glosowal na pis, homofob naziol pi.rdolony.

 • siguurd

  Oceniono 6 razy -4

  Cycki se uśpij!

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 11 razy -5

  Gó.....burza i lekarz celebryta.
  A lemingi "łykajo"
  Fajne ustawki.

 • stary_chinczyk

  Oceniono 17 razy -5

  Osobiście jestem miłośnikiem zwierząt, ale nie aż do tego stopnia aby męczyć je i siebie ich posiadaniem.
  Postawę tych państwa oczywiście oceniam negatywnie. Jednak szczerze powiedziawszy, historia ta jakoś specjalnie mnie nie zbulwersowała. Jak się na codzień czyta o takich rzeczach jak dzieci ginące w szpitalach od bomb, albo umierające z głodu, psie tragedie przestają człowieka specjalnie poruszać.

 • kriso135

  Oceniono 12 razy -6

  Ciekawe, że politruków z Czerskiej i ich czytelników bardziej oburza uśpienie jakiegoś psa niż zagłodzenie człowieka przez lekarzy

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 14 razy -6

  Proponuję od razu nominację do pokojowego Nobla. Bohaterstwo... z powodu jakiegoś obsiuranego kundla... Chory na kundle kraj.

 • lubella69

  Oceniono 14 razy -6

  Chorego, starego psa uśpić? Dramat!!! Ale dziecko wyskrobać to nie problem!!!
  "Skoro zwierzęta są jak ludzie, to ludzie są jak zwierzęta".

  Gdy ktoś poszedł do weterynarza ze starym psem, którego operacja i leczenie kosztowałoby 3 tysiące złotych i nie byłoby go na to stać, bo zapłacił ostatnie pieniądze na wczasy, na których nie był kilka lat? To lepiej wyglądałoby wy cholerni hipokryci?

  Wiecie ile młodych zwierząt, kotów i psów weterynarze usypiają bez szemrania po wypadkach za kaskę? Wiecie, że u "rasowych" suk i kotek w zaawansowanej ciąży weterynarze przeprowadzają aborcję i sterylizację w jednym bez mrugnięcia okiem? Niech Sekielski zrobi o tym film.

 • maras63

  Oceniono 13 razy -7

  York ma szczęście (na szczęście). Tego szczęścia nie mają wszyscy Belgowie i Holendrzy.

 • wqcyzx

  Oceniono 14 razy -8

  Weterynarz chronił własne dupsko.
  Za uśpienie zwierzęcia zdrowego lub chorego w sposób nieterminalny poszedłby przed sąd.
  Ludzie też są dziwni. Po co trzymają w domu bydle, skoro nie mają zamiaru łożyć na jego utrzymanie i leczenie. Nie lepiej przejść się do zoo?

 • Pawel Niemiec

  Oceniono 14 razy -10

  Ja też uśpilem buldoga i siedzę se na Krecie i jest git ,zero wyrzutów sumienia ,spokojnie ,martwić się nie trza ,zero karmienia i szczekania ,zresztą zwierzęta niemajo duszy więc co się przejmować,po 10 roku każdy ktoś chce powinien uśpić .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX