Śmierć na festiwalu w Bolkowie. 36-letni mężczyzna zmarł w czasie pool party

Podczas festiwalu rocka gotyckiego Castle Party 2019 w Bolkowie (woj. dolnośląskie) zmarł 36-latek z Jelcza-Laskowic. Mężczyzna brał udział w imprezie Pool Party!, organizowanej na miejskim basenie. Wydarzenie to nie jest oficjalną częścią festiwalu.
Zobacz wideo

Do tragedii doszło w sobotę 13 lipca. Znajomi 36-latka zauważyli, że mężczyzna leży na ziemi i wezwali pogotowie. Kiedy karetka przyjechała na miejsce, ratownicy podjęli reanimację. Po 30 minutach stwierdzili zgon mężczyzny - pisze "Fakt"

Castle Party 2019. Zmarł 36-latek. Policja wyklucza udział osób trzecich

Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 36-latka, który zmarł podczas festiwalu Castle Party 2019. Pomoże to ustalić sekcja zwłok. Z informacji podawanych przez "Gazetę Wrocławską" wynika, że policja wykluczyła wstępnie udział osób trzecich. Możliwe, że 36-letni mężczyzna przedawkował narkotyki. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura rejonowa w Kamiennej Górze.

Castle Party 2019. Organizatorzy festiwalu składają kondolencje bliskim zmarłego mężczyzny

Pool Party! jest imprezą towarzyszącą festiwalu Castle Party w Bolkowie. Odbywa się ona co roku na basenie miejskim, w pobliżu którego znajduje się festiwalowe pole namiotowe, jednak nie organizują jej osoby odpowiedzialne za festiwal.

Po śmierci 36-latka organizatorzy Castle Party wydali oświadczenie na Facebooku.

"Pool Party jest inicjatywą prywatną osób zamieszkujących na polu namiotowym, nie będącą w gestii organizatora festiwalu, o której jedynie informujemy na naszej stronie. Wiemy, że znajdowały się tam odpowiednie służby, które uczyniły wszystko, co w ich mocy, by uratować jego życie.
Przekazujemy szczere kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłego" - czytamy w komunikacie.

Więcej o:
Komentarze (16)
Śmierć na festiwalu Castle Party 2019 w Bolkowie. Nie żyje 36-letni mężczyzna
Zaloguj się
 • hopsiupbec

  Oceniono 9 razy 7

  "Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 36-latka, który zmarł podczas festiwalu Castle Party 2019. Pomoże to ustalić sekcja zwłok. (..) Możliwe, że 36-letni mężczyzna przedawkował narkotyki."

  To teraz Gazeta Wrocławska wie co było przyczyną, zanim zostanie zrobiona sekcja? Po co tworzyć takie info bez potwierdzenia?

 • enrike3

  Oceniono 9 razy 5

  W czasie trwania festiwalu urodził mi się syn tyle że 300km od tego miejsca a i jeszcze podczas festiwalu 100 letnia kobieta zmarła w domu a na co na smierć

 • blahblah69

  Oceniono 9 razy 5

  No to w koncu śmierc "na festiwalu" czy "podczas festiwalu" ? Ale clickbaity idą.

 • minkat

  Oceniono 5 razy 3

  Moze zwyczajnie zawal- od rana go lewe ramie bolalo, a on to ignorowal...

 • wo151

  Oceniono 9 razy 3

  "..Podczas festiwalu... ....zmarł 36-latek.. ...Wydarzenie to nie jest oficjalną częścią festiwalu.."
  Również:
  Podczas festiwalu... ...samochód wpadł pod pociąg, chłop pobił babę, a ksiądz zgwałcił ministranta.... ...Wydarzenia te nie są oficjalną częścią festiwalu...

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 2

  @6drabin
  Żeby twój jednozdaniowy tekst (komentujący własny wpis) można nazwać narracją, musiałby mieć: fabułę, reguły przy pomocy których elementy tekstu są łączone i zasady, według których elementy te generują u odbiorcy poczucie obcowania z fabułą.

 • omen

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko, że w tym roku nie było organizowanego pool party. A już na pewno nie w momencie śmierci tego człowieka, czyli nad ranem.

 • 6drabin

  Oceniono 19 razy -7

  Być może znajdą się tacy, którzy za chwilę napiszą w komentarzach że to piękna śmierć, bo zmarł robiąc to co kochał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX